حجه الاسلام سید ابراهیم رئیسی

در پی انتصاب حجت الاسلام و المسلمین سید ابراهیم رئیسی به تولیت آستان قدس رضوی، آیت الله رشاد؛ رئیس پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی و رئیس شورای حوزه های علمیه‌ استان تهران، طی پیامی به ایشان تبریک گفت.


متن پیام آیت الله رشاد به شرح زیر است:

صدیق شفیق حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج سیدابراهیم رئیسی(دامت برکاته)

تولیت معزز آستان مقدس رضوی

سلام‌ علیکم بماصبرتم فنعم عقبیَ‌الدار

خدمات شایان و درخشان حضرت مستطاب‌عالی، طی سه دهه‌ در ساحات و سنگرهای مختلف، هرگز از خاطر آحاد مردم مؤمن و قدرشناس ایران اسلامی نخواهد رفت؛ اکنون نیز تشخیص صائب نیابت عامه‌ بقیهْ الله الاعظم(عج)، زعیم حکیم امت حضرت آیت الله العظمی خامنه‌ای (دام ظله الوارف)، امر تولیت و تدبیر شؤون آستان ملائک پاسبان حضرت ثامن الحجج (علیه آلاف التحیهْ) را به کف با کفایت حضرت عالی سپرده، و بدین‌سان ساحت خدمت خطیر دیگری فراروی آن جناب قرار گرفته است. بی‌شک به سرانگشت تدبیر، این فرصت فرخنده را به مجالی مبارک برای ارتقاء شؤون و امور حریم رضوی در راستای تحقق منویات منور رهبر فرهیخته‌ انقلاب اسلامی تبدیل خواهید فرمود.

اینک ضمن ابراز خرسندی از این اتفاق ارزشمند و عرض تهنیت صمیمانه، از بارگاه بلند باری برای جناب عالی سلامت و توفیق روزافزون مسألت دارم.

فرصت را مغتنم شمرده، بار دیگر یاد و خاطره‌ عالم مجاهد، یار باوفای رهبر معظم انقلاب اسلامی، مرحوم آیت‌الله واعظ طبسی (قدّس سرّه) را گرامی داشته، امید می‌برم با حضور موفق آن جناب در آن سنگرگاه معنوی و ملکوتی، خلا فقدان آن بزرگوار جبران گردد.

علی‌اکبر رشاد

رئیس شورای حوزه‌های علمیه‌ استان تهران