حجه الاسلام سید ابراهیم رئیسی

به گزارش بخش پاسخ به شایعات سایت raisi.ir ، وابستگان و هم کیشان رسانه ای رقبای انتخاباتی حجت الاسلام دکتر رئیسی کلیپی تقطیع شده و چند ثانیه ای از سخنرانی سرکار خانم دکتر جمیله سادات علم الهدی در همایش گفتگوی ادیان و تمدنها ورای نظم جهانی که در جزیره رودس یونان در نهم و دهم اکتبر ٢٠١٥ برگزار شده بود، را منتشر می کنند و با آوردن سه تپق در دیالوگ حاشیه ای این سخنرانی بصورت انزجارآور و ناجوانمردانه ای به استهزاء ایشان و تخریب حجت الاسلام دکتر رئیسی همسر ایشان می پردازند.

- خانم دکتر علم الهدی همانطور که در ابتدای همین کلیپ با صداقت و بهمراه استرس بیان می کند به هیچ وجه ادعا نکرده است که در ارائه زبان انگلیسی بی عیب و نقص است.

- در همایش های علمی سخنرانان از روی متن سخنرانی می کنند و خانم دکتر علم الهدی نیز در این همایش سخنرانی خود را بخوبی از روی متن بیان داشته و مواردی که تقطیع شده مربوط به پرسش و پاسخ و گفتگوی حاشیه ای سخنرانی ایشان می باشد.

- در سال ٨٨ یکی از نامزدها برای حمله به رقیب خود به رانت آموزشی همسر او اشاره کرد. همانهایی که آنروز به این بداخلاقی اعتراض کردند چطور خود امروز به چنین عمل منزجر کننده ای دست می زنند؟! این نشانه ضعف آنهاست.

- انگلیسی صحبت کردن همسر یک نفر چطور می تواند به نامزدی آن فرد در انتخابات ریاست جمهوری مرتبط باشد؟!

- همسر کدام یک از نامزد های انتخابات ریاست جمهوری دوازدهم کارنامه علمی در تراز خانم دکتر علم الهدی دارد؟ همسر کدامیک از رؤسای جمهور تا کنون و حتی پادشاهان و نخست وزیران ایران چنین کارنامه علمی داشته اند؟!

خوشوقتیم امروز به برکت انقلاب اسلامی ملت ایران بانوان این سرزمین بر فراز قله های دانش و کرامت در جهان ایستاده اند و خانم دکتر علم الهدی یکی از این بانوان است.

از مخاطبان فهیم رسانه تقاضا می شود اخبار و اطلاعات حجة السلام دکتر رئیسی را از سایت شخصی ایشان و یا صفحات و کانال های رسمی که در این سایت معرفی شده است دریافت نمایند. متاسفانه با شروع تب رقابت های انتخاباتی شاهد بعضی بد اخلاقی ها و شایعه پراکنی ها در جهت تخریب رقیب انتخاباتی هستیم که بستر مناسبی برای تسویه حساب ضد انقلاب خارج نشین از خادمان مردم نیز شده است. 

بخش " پاسخ به شایعات Raisi.ir " آماده پاسخگویی به شایعات ، ابهامات و سوالات شما هم وطن عزیز است.