حجه الاسلام سید ابراهیم رئیسی

به گزارش raisi.ir حجه الاسلام دکتر رئیسی که به شهر کرد سفر کرده بود در حسینیه اعظم این شهر با بیان اینکه تمام مشکلات امروز در کشور از یک نگاه نادرست شکل گرفته است، گفت: چشم انتظار به دست بیگانه داشتن و نادیده گرفتن توانایی و ظرفیت های این ملت سبب شده که کشور چهارسال معطل شود، سفره مردم کوچکتر شود و فقر و بیکاری باقی بماند.

وی ادامه داد: ما صدای کسانی هستیم که روزنامه و تریبون ندارند، ما امروز می خواهیم بگوییم که آیا سزاوار است مردان و زنانی که همه دنیا را حیرت زده کرده اند، امروز دچار مشکلاتی چون فقر باشند؟ مردم در دوران جنگ، نداری را تحمل کردند، مردم با مشکلات مالی کنار می آیند اما تبعیض را نمی پذیرند.

این کاندیدای انتخابات تصریح کرد : سخن ما سخن خانواده های مستضعف است، سخن اقوام بختیاری و همه عشایر است که ذخایر انقلاب هستند و سخن شان باید شنیده شود.

وی اضافه کرد: سخن آنان این است که اگر مشکل مردم نداشتن باشد با آن همراهی می کنند، اما چرا اجازه دادید کارخانه‌ها تعطیل شود و چرا با زیاده خواهی عده‌ای عافیت طلب که همه ظرفیت های نقدینگی در کشور را که باید خرج جوانان و ایجاد شغل می شد، مقابله نکردید تا امروز چند میلیون جوان از زندگی خود خجالت زده باشد.

رییسی گفت:اگر مردم صدای شان شنیده می شد، امروز معترض نبودند، اگر صدای مردم و ناراحتی آنان از وضع موجود و خواست آنان برای تغییر را نشنوید به زودی خواهید شنید،
ما به محض آنکه می پرسیم چرا کارگران بیکار شدند، چرا کارخانه ها تعطیل شد، شما روی به اتهام و تهمت می آورید. وی تصریح کرد :آقایان دولت، حرف بس است، امروز اگر می خواهید حق شهروندی رعایت شود، حرف درمانی بس است، نوبت اقدام و عمل فرا رسیده  است.

رییسی ادامه داد: من از همه عزیزان بختیاری که ما حقیقتاً معتقدیم آنان ذخیره های ارزشمند انقلاب اسلامی هستند می خواهم که بدانند امروز پس از معطل گذاشتن چهارساله کشور و ظرفیت های انسانی آن، دیگر وقت صداقت است، چرا عقل مردم را به سخره می گیرید؟ مردم متوجه می شوند. آنان همه خدمتگزاران را خوب می شناسند و هنوز از شهید رجایی و نیز از سردار قاسم سلیمانی به عنوان خدمتگزاران خود یاد می کنند.

این کاندیدای ریاست جمهوری ادامه داد: ما اعلام کرده ایم که نه بازگشت به گذشته نه تحمل وضع موجود، بلکه تغییر به نفع مردم. آقایان دولت بگذارید مردم بعد از سی و هشت سال با آنهمه شهامت و شرافت، مزه شیرین عدالت اجتماعی و اداری را که امام (ره) و رهبری بر آن تاکید دارند را بچشند.