حجه الاسلام سید ابراهیم رئیسی

به گزارش raisi.ir تولیت آستان قدس رضوی در جلسه تفسیرقرآن امروز خود گفت: مستکبران با تمام امپراتوری رسانه‌ای خود به دنبال القای روحیه تسلیم، تمکین و ظلم پذیری در میان ملت‌ها هستند. حکومت آل سعود امتداد راهبردی نظام استکبار جهانی در منطقه خاورمیانه است. علیرغم تمام امتیازات و باج‌هایی که این رژیم به غربی‌ها داده است اما هر روز بیشتر تحت سلطه و نفوذ آن‌ها قرار می‌گیرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: دیروز چند تروریست در تهران به تعبیر رهبری ترقه بازی کردند، ملت ایران در دوران دفاع مقدس در برابر به اصطلاح قدرت‌های بزرگ جهانی ایستادند و بساط تروریسم‌های بزرگتر از این‌ها را جمع کردند.

سید ابراهیم رئیسی افزود: ۱۷ هزار نفر مردم بی‌گناه که در میان آنها رئیس جمهور و نخست وزیر این کشور بودند، به دست منافقین و داعشی‌های آن روزگار به شهادت رسیدند. بدون تردید قهرمان ملی این کشور در مبارزه با تروریسم امام راحل ماست که خوب شناخت و صحیح در برابر جریان خبیث منافقین موضع گیری کرد؛ اگر آن ایستادگی‌ها نبود امروز کشور این امنیت را نداشت.

ایشان در پایان گفت: قدردانی از جوانان غیوری که جانشان را فدای این کشور و اسلام کردند، جانبازانی که ۳۰ سال با عارضه قطع نخاع بر بستر هستند و خانواده‌هایی که با مشکلات این فقدان‌ها و عارضه‌ها دست پنجه نرم می‌کنند، لازم است. این قدردانی‌ها باید در عمل باشد نه تنها در سخن.