حجه الاسلام سید ابراهیم رئیسی

تولیت آستان قدس رضوی در پی یورش روزهای گذشته و حمله شب گذشته صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی و مسلمانان مظلوم فلسطین پیامی صادر کرد.

به گزارش raisi.ir؛ حجت‌الاسلام‌ سید ابراهیم رئیسی تولیت آستان قدس رضوی در پی یورش روزهای گذشته و حمله شب گذشته صهیونیست‌ها به مسجدالاقصی و مسلمانان مظلوم فلسطین پیامی صادر کرد.

در این پیام آمده است: 
«سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ لِنُرِیَهُ مِنْ آیَاتِنَا إِنَّهُ هُوَ السَّمِیعُ البَصِیرُ»

تجاوزات جدید رژیم غاصب صهیونیستی به حریم مقدس مسجدالاقصی و اعمال محدودیت‌های سنگین با استقرار دروازه‌های امنیتی و تسلیحات نظامی که با مقاومت غیرتمندانه جوانان فلسطینی مواجه شده است نشان دهنده عجز و ناتوانی روز افزون این رژیم است.
این اقدامات که در راستای پروژه یهودی سازی قدس تعریف می‌شود هرگز به نتیجه نخواهد رسید و سران این رژیم آرزوی جدایی میان مسلمانان و قدس شریف را با خود به گور خواهند برد.
در شرایط کنونی که مقاومت مثال زدنی جوانان فلسطینی ادامه دارد بر همه دولت‌ها، نهادها و سازمان‌های بین‌المللی، گروه‌ها و شخصیت‌ها و نخبگان صاحب نفوذ حمایت از آرمان رهایی قدس لازم است. دولت‌های دست نشانده غرب در سطح منطقه که با سکوت خود زمینه را برای تجاوزات بیشتر رژیم صهیونیستی فراهم می‌آورند بدانند که این تجاوزات به زودی دامن خود آن‌ها را نیز خواهد گرفت و آنان نمی‌توانند از تبعات این تجاوزات صهیونیست‌ها فرار نمایند.
در این شرایط ملت شریف ایران نیز همچون گذشته با درک شرایط بین‌المللی و منطقه‌ای و به تأسی از فرمایشات حضرت امام خمینی(ره) و بیانات رهبری معظم انقلاب اسلامی در کنار برادران و خواهران فلسطینی خود ایستاده و بر آرمان فلسطین از بحر تا نهر تأکید می‌نماید و نخواهد گذاشت که مسئله فلسطین از اولویت اصلی جهان اسلام خارج گردد.
این مقاومت و خیزش جدید فلسطینیان که در پی تجاوزات جدید صهیونیست‌ها آغاز گردیده ان‌شاءالله نابودی رژیم صهیونیستی را با خود به همراه خواهد داشت. خوشبختانه اتحاد گروه‌های مقاوم فلسطینی در کنار تسلیح کرانه باختری که می‌تواند نابودی رژیم صهیونیستی را سرعت بخشد امروز محقق گشته است. اینجانب درکنار مضجع نورانی فرزند رسول الله(ص) دست به دعا برداشته و مسئلت می‌کنم ان‌شاءالله بزودی شاهد پایان هفت دهه ستم‌ورزی صهیونیست‌ها به مسلمانان فلسطینی، لبنانی و مردم منطقه باشیم وهمچون خرمشهر، حلب و موصل بزودی قدس شریف نیز آزاد گردد.