حجه الاسلام سید ابراهیم رئیسی

به گزارش raisi.ir، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در پیامی میلاد حضرت عیسی مسیح علیه السلام را به عموم مؤمنان جهان و بویژه هم میهنان مسیحی تبریک و تهنیت گفت.

متن این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
سالروز میلاد حضرت مسیح(علیه‌السلام)؛ کلمه خداوند و بنده برگزیده او را به عموم مؤمنان جهان؛ بویژه هم میهنان مسیحی تبریک می‌گویم.
ایشان همچون تمام انبیاء عظام الهی، مبشر سعادت بشر و حامل پرچم توحید و تکریم انسان بود، پیام نجات بخشی که بشریت بیش از همیشه به آن نیازمند است؛ چرا که در جهان معاصر، قدرت‌های استکباری در زیر نام و پوشش مسیحیت، بی‌خبر از تعالیم آن حضرت، هر روز بیش از پیش، بر ظلم و ستم خود نسبت به ملت‌ها و مظلومان عالم می‌افزایند. حال آنکه حق طلبی در اعماق وجود تمام انسان‌های نیک سرشت خاموشی ناپذیر است و در همه جای عالم مردم به دنبال عدالتی هستند که در سایه توجه به معنویات و تمدنی به نام دین و ارزش‌های الهی محقق خواهد شد.
از خداوند متعال، در جوار مضجع نورانی حجتش؛ حضرت ثامن الحجج(علیه‌آلاف التحیه و الثناء) مسألت دارم که نور هدایت خود را بر بشریت بتاباند و در روشنای آن، فرصت فراگیری معنویت و تهذیب نفس در جهان فراهم شده و از تعالیم عالیه و انسان ساز ادیان الهی، برای گسترش اخلاق و معنویت، رفع تبعیض‌ها، مبارزه با ستمگران و نجات محرومان عالم استفاده شود.

تولیت آستان قدس رضوی
سید ابراهیم رئیسی