حجه الاسلام سید ابراهیم رئیسی

تولیت آستان قدس رضوی با صدور پیامی از آحاد مردم انقلابی ایران اسلامی برای حضور پرشکوه و حماسی در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال دعوت کرد.

به گزارش raisi.ir، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی با صدور پیامی از آحاد مردم شهیدپرور و انقلابی ایران اسلامی دعوت کرد تا همچون سال‌های گذشته، حضوری پرشور و حماسی در راهپیمایی 22 بهمن امسال داشته باشند.

متن این پیام به این شرح است:

باسمه تعالی
پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران بدون شک یکی از والاترین رخدادهای تاریخ معاصر است که نه تنها در گستره ایران زمین بلکه در نظامات بین المللی تحولی عمیق و عظیم رقم زد و در کشاکش رقابت بلوک‌های به دور از معنویت و هویت شرق و غرب، الگویی مترقی و الهام بخش از حاکمیت را متناسب با شریعت الهی و فطرت انسانی به جهانیان ارائه کرد.

انقلاب اسلامی  برپایه امداد الهی، هدایت و راهبری امام راحل عظیم الشان و هوشمندی و جانفشانی ملتی بصیر و مجاهد به بار نشست و با راهبری داهیانه رهبری و مجاهدت روز افزون ملت در عرصه های مختلف، قله های موفقیت و سربلندی را فتح کرد.

امروز و در شرایط حساس جهانی و منطقه ای که دشمنان بار دیگر با طمع اختلاف افکنی میان مردم و ضربه زدن به انقلاب اسلامی دنبال ایجاد فتنه ای جدید با هدف نا امید کردن مردم هستند، بر ماست که با نمایش عظیم اقتدار، عزت و سربلندی ملت انقلابی در سایه وحدت همه گروه ها، چهره ها و اندیشه ها، اوج همگرایی و همبستگی خود در برابر بیگانگان را به نمایش گذاریم و دیگر بار ، پیام جاویدان انقلاب اسلامی را به جهانیان عرضه بداریم.

اینجانب در جوار مضجع نورانی علی ابن موسی الرضا(ع) از عموم مردم شریف و اقشار مختلف ایران اسلامی دعوت می‌کنم به شکرانه تمامی دستاوردهای بی مثال انقلاب و جهت نمایش اوج اقتدار و وحدت انقلابی ملت ایران، با شرکت گسترده در راهپیمایی باشکوه روز ۲۲ بهمن، بار دیگر شکوه، عزت، اقتدار، وحدت و حمایت همه‌جانبه از نظام و رهبری و سرافکندگی و ذلت معاندان داخلی و دشمنان خارجی را به نمایش گذاشته و موجبات مسرت امام حاضر و ناظر، حضرت بقیة الله الاعظم(عج) را فراهم نمایند.

سید ابراهیم رئیسی