حجه الاسلام سید ابراهیم رئیسی

تولیت آستان قدس رضوی گفت: رسالت اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان، حفظ ارزش‌های اسلامی در درون اعضاء و توسعه گفتمان و اقدام در راستای ایجاد رویش‌های جدید انقلابی در جامعه است.

به گزارش raisi.ir، حجت‌الاسلام سید ابراهیم رئیسی در دیدار با اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان بیان کرد: اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان افسران جنگ نرم علیه تهاجم فرهنگی دشمن هستند که می‌توانند نجات بخش بسیاری از جوانان باشند.

وی با اشاره به ضرورت وجود انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی اظهار کرد: تلاش در راستای توسعه علمی و فناوری کشور، حرکت در مسیر اشاعه ارزش‌های اسلامی و انقلابی، دین مداری، عدالت محوری و مبارزه با فساد و زشتی‌ها اساس شکل‌گیری اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است.

تولیت آستان قدس رضوی ادامه داد: موضوعات مرتبط با جوانان از مسائل با اهمیت در آستان قدس رضوی به‌شمار می‌رود، تلاش داریم از امکانات موجود در راستای ایجاد مراکز مفرح تربیتی برای جوانان و نوجوانان استفاده کنیم.

حجت‌الاسلام رئیسی خاطرنشان کرد: امروز اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان به خدمتیاری رضوی مفتخر می‌شوند و امید است به برکت این عنوان در هر جایگاه و منصبی، خادمانی شایسته برای فرهنگ، اخلاق و سبک زندگی رضوی باشند.