حجه الاسلام سید ابراهیم رئیسی

تولیت آستان قدس رضوی گفت: تلاش‌های مخلصانه «حاج عبدالله والی»، بشاگرد را به کانونی برای کادرسازی انقلاب تبدیل کرد.

به گزارش raisi.ir، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی در جمع مردم بشاگرد با بیان اینکه تمام دغدغه رهبر معظم انقلاب رسیدگی به وضعیت محرومان و مستضعفان است. خاطرنشان کرد: معظم له بارها در جلسات گوناگون عمومی و خصوصی با مسئولان عالی کشور نسبت به توجه به محرومان و مستضعفان تأکید کرده‌اند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام ادامه داد: روحیه، اعتقاد و باور مردم این منطقه نسبت به ارزش‌های اسلامی و توجه دختر و پسر جوان این منطقه به ارزش‌های انقلاب سرمایه بسیار بزرگی است که باید قدر دانست و زیبنده نظام اسلامی نیست که این مردم از فقر و بیکاری فزاینده رنج ببرند.

وی با بیان اینکه یاد مرحوم «حاج عبدالله والی» گرامی باد که منطقه بشاگرد شاهد تلاش‌های مخلصانه اوست و این نقطه را به کانونی برای کادرسازی انقلاب تبدیل کرده است‌. تصریح کرد: امامان و پیشوایان دین به ما آموختند که گره گشایی از زندگی مردم بعد از انجام واجبات و ترک محرمات، بهترین وسیله قرب به خداست.

عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد: ارائه خدمت و توزیع بسته‌های غذایی در خانه‌های مردم مستضعف پسندیده است اما اساس کار ایجاد اشتغال تا ریشه کن شدن بیکاری است.

حجت الاسلام رئیسی گفت: شما مردم صلابت، استحکام، ایستادگی و مقاومتی در کشور به وجود آوردید که ترس در دل دشمن ایجاد کرده است، دشمن نه اینکه نخواهد، بلکه نمی‌تواند به این ملت حمله کند.