امیدواریم سفر به خراسان شمالی دارای برکاتی برای مردم عزیز این استان باشد
145

آیت الله رئیسی در بدو ورود به فرودگاه بجنورد:

امیدواریم سفر به خراسان شمالی دارای برکاتی برای مردم عزیز این استان باشد

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه بنا بر این بود که ماه پیش به استان خراسان شمالی سفر کنیم اما این سفر به دلیل شرایط کرونایی با تاخیر مواجه شد، گفت: امیدواریم سفر به خراسان شمالی دارای برکاتی برای مردم عزیز این استان باشد.

به گزارش اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله سیدابراهیم رئیسی صبح امروز (پنجشنبه 4 دی) وارد بجنورد مرکز استان خراسان شمالی شد و مورد استقبال رسمی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، رئیس کل دادگستری و مقامات استانی خراسان شمالی قرار گرفت.

رئیس قوه قضاییه طی سخنانی در بدو ورود به فرودگاه بجنورد گفت: بنا بر این بود که ماه پیش به استان خراسان شمالی سفر کنیم اما این سفر به دلیل شرایط کرونایی با تاخیر مواجه شد.

رئیس‌ قوه قضاییه افزود: به دلیل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، در جریان سفر به خراسان شمالی امکان سفر به شهرستان‌های مختلف این استان و حضور در اجتماعات مردمی را نداریم و به همین دلیل از مردم عزیز و شهیدپرور‌ و مسئولان محترم این استان عذرخواهی می‌کنیم.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه همانند سفرهای استانی پیشین، پیش از سفر به خراسان شمالی نیز گروه‌های مختلفی به شهرستان‌ها و واحدهای قضایی این استان اعزام شدند و به بررسی و احصاء مسائل و مشکلات مربوطه پرداختند، عنوان کرد: این مسائل و مشکلات در جریان جلسات امروز با مسئولان اداری و قضایی استان مورد بررسی قرار می‌گیرد و آن دسته از مشکلات که در داخل استان قابل حل است نسبت به رفع آن‌ها اقدام و در مورد سایر مشکلات نیز در مرکز تصمیمات لازم اتخاد می‌شود.

رئیس قوه قضاییه با بیان اینکه استان خراسان شمالی، با وجود قومیت‌ها و گویش‌های مختلف دارای مردمی متحد و پرتلاش در همه حوزه‌ها اعم از کشاورزی، فرهنگی و صنعتی است، گفت: امیدواریم این سفر دارای برکاتی برای مردم عزیز استان خراسان شمالی باشد.