مسائل و مشکلات قضایی استان کرمانشاه در جریان جلسات امروز با مسئولان اداری و قضایی مورد بررسی قرار می‌گیرد
200

آیت الله رئیسی در بدو ورود به فرودگاه کرمانشاه:

مسائل و مشکلات قضایی استان کرمانشاه در جریان جلسات امروز با مسئولان اداری و قضایی مورد بررسی قرار می‌گیرد

رئیس قوه قضاییه گفت: مسائل و مشکلات قضائی در جریان جلسات امروز با مسئولان اداری و قضایی استان کرمانشاه مورد بررسی قرار می‌گیرد و آن دسته از مشکلات که در داخل استان قابل حل است نسبت به رفع آن‌ها اقدام و در مورد سایر مشکلات نیز در مرکز تصمیمات لازم اتخاد می‌شود.

به گزارش اداره کل روابط عمومی قوه قضاییه، آیت الله سیدابراهیم رئیسی صبح امروز (پنجشنبه 18 دی) وارد کرمانشاه شد و مورد استقبال رسمی نماینده ولی فقیه در استان، استاندار، رئیس کل دادگستری و مقامات استانی کرمانشاه قرار گرفت.

رئیس قوه قضاییه طی سخنانی در بدو ورود به فرودگاه کرمانشاه گفت: توفیقی است که خداوند متعال مرحمت کرد تا در سلسله سفرهای استانی امروز در کرمانشاه باشیم و ناراحتیم از این جهت که به دلیل شرایط کرونا نمی‌توانیم خدمت همه مردم عزیز این استان باشیم و در نشست‌های مردمی حضور داشته باشیم.

آیت الله رئیسی با اشاره به مسائل قضایی، سازمانی و اداری کرمانشاه که توسط تیم های کارشناسی 23 نفره قبل از این سفر توسط انجام شده بود، عنوان کرد: در جریان سفر امروز به کرمانشاه، نشست هایی با مدیران استانی، استاندار، نماینده مقام معظم رهبری خواهیم داشت و با همکاران اداری و قضایی و برخی فرهیختگان و‌ نمایندگان مردم نیز دیدار خواهیم کرد.

رئیس قوه قضاییه افزود: مسائل و مشکلات در جریان جلسات امروز با مسئولان اداری و قضایی استان کرمانشاه مورد بررسی قرار می‌گیرد و آن دسته از مشکلات که در داخل استان قابل حل است نسبت به رفع آن‌ها اقدام و در مورد سایر مشکلات نیز در مرکز تصمیمات لازم اتخاد می‌شود.

آیت الله رئیسی با اشاره به نقش پر رنگ استان کرمانشاه در دوران هشت ساله دفاع مقدس گفت: مردم کرمانشاه در دوران جنگ تحمیلی نقش آفرین جدی بودند و در ایستادگی مقابل بعثی‌ها و هشت سال دفاع مقدس خوش درخشیدند و امیدواریم توفیق دیدار با خانواده معزز شهدا در این سفر برای ما فراهم شود.