نقشه راه اقتصادی دولت رئیسی/ از چگونگی ایجاد چهار میلیون شغل تا بی‌نیازی از نفت برای تامین ارز
2018

در مجله روز شبکه «مردم ایران» تشریح شد؛

نقشه راه اقتصادی دولت رئیسی/ از چگونگی ایجاد چهار میلیون شغل تا بی‌نیازی از نفت برای تامین ارز

مهندس سیدرضا فاطمی امین کارشناس ارشد حوزه بازرگانی، عصر سه‌شنبه با حضور در شبکه «مردم ایران» به تشریح «نقشه راه اقتصادی» سید ابراهیم رئیسی، نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری پرداخت.

او در تشریح داده‌نگار رئوس برنامه‌های اقتصادی و معیشتی سالانه دولت احتمالی سید ابراهیم رئیسی، از نیمه دوم سال 1400 تا نیمه اول سال 1404 گفت: این برنامه، ثبات را به اقتصاد کشورمان بازخواهد گرداند.

به گفته فاطمی امین، نقشه راه اقتصادی چهارساله رئیسی، از تأمین مایحتاج اساسی مردم و ایجاد صندوق ثبات سرمایه‌گذاری بورس برای نجات سرمایه‌های مردم تا پیش از نوروز سال 1401 آغاز می‌شود.

معاون اسبق وزارت صمت افزود: طی دو سال یعنی تا سال 1402، دولت رئیسی، به نقطه عطف برنامه‌های خود می‌رسد که همان بی‌نیازی از نفت برای تأمین نیازهای ارزی کشور خواهد بود.

گفت‌وگو با رؤسای ستادهای استانی رئیسی در خوزستان و اصفهان و پخش گزارشی از فعالیت‌های ستاد مازندران، از دیگربخش‌های برنامه «مجله روز» بود.

این شبکه که با تکیه بر شعار رسمی «دولت مردمی، ایران قوی» عنوان «مردم ایران» برای آن انتخاب شده است، بصورت ۲۴ ساعته فعالیت کرده و بر بستر اینترنت و از طریق ۳ پلتفورم «تلوبیون»، «لنز» و «تیوا» قابل مشاهده است.

همچنین در راستای توجه به جامعه ناشنوایان عزیز، از «رابط ناشنوایان» برای برنامه‌های این شبکه استفاده می‌شود.

طبق مصوبه ستاد انتخابات کشور، معاونت فضای مجازی صداوسیما برای هر یک از ۷ نامزد انتخابات یک شبکه تلویزیونی ۲۴ساعته اختصاص داده است.

انتهای پیام