ستادهای مردمی را به محل خدمت‌رسانی به مردم تبدیل کنید
630

شورای هماهنگی ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی:

ستادهای مردمی را به محل خدمت‌رسانی به مردم تبدیل کنید

شورای هماهنگی ستادهای مردمی سید ابراهیم رئیسی با صدور اطلاعیه‌ای خطاب به تمامی هواداران وی در سراسر کشور، از آنها خواست ستادهای مردمی ایشان در سراسر کشور را به محل خدمت‌رسانی به مردم تبدیل کنند.

بسم الله الرحمن الرحیم

جوانان عزیز
خواهران و برادران پر نشاط و تحول خواه در ستادهای مردمی آیت‌الله رئیسی

امروز در آستانۀ "تحولی شجاعانه"  و "حرکتی تاریخی" برای مردم قرار گرفته‌ایم و انتظار می‌رود به یاری حق، با میدان داری مردم، شاهد یک «تحوّل بزرگ» و «چرخش تعیین‌کننده» باشیم. 

 از این روی، ضروری ست نکات زیر مدنظر قرار گیرد :

۱. حاج آقای رئیسی از ابتدا بر مردمی بودن فعالیت ها و پرهیز از اسراف در تبلیغ تاکید داشته اند. مردم باید صداقت و عزم ما در غمگساری از فقیران و پرهیز از سلوک اشراف را لمس نموده و باور کنند. بنا بر ابلاغ و تأکید آیت‌الله رئیسی، تأکید می‌شود از هر گونه چاپ یا نصب بنرهای بزرگ در سطح شهرها و زیاده‌روی در تبلیغات محیطی جدا پرهیز شود.

۲. ستادهای انتخاباتی حاج آقای رئیسی می‌بایست محل خدمت‌رسانی به مردم در میادین شهرها و نقاط مختلف کشور باشد.

هر کس هر توان مالی یا تخصصی دارد به جای چاپ بنر یا هزینه در تبلیغات انتخاباتی، آن را صرف خدمت مردم نماید.

کمک به گروه‌های جهادی برای خدمت‌رسانی به مردم، فعالیت اقشار مختلف ستادها نظیر ویزیت رایگان پزشکان و آموزش رایگان معلمان و... پذیرایی حتی با دادن یک لیوان آب و چای و... و برخورد مناسب و گفت‌وگو با مردم بصورت محله‌محور می‌بایست محور اصلی کار ستادها باشد.

تأکید می‌شود ستادهای مردمی به هیچ‌عنوان از گرفتن وجوه و حمایت‌های مالی پرهیز کنند و در صورت اطلاع از موارد تخلف حتما موضوع را با ستاد مرکزی در میان بگذارید.

۳. عزیزان خستگی‌ناپذیر و پیشتازان تحول، به فعالان دیگر و هواداران، صدباره تأکید کنید که مهم‌ترین کار و اقدام، تبلیغ چهره به چهره است. همان‌گونه که آیت‌الله رئیسی فرمودند: اگر عزم کنیم "هر خانه، یک ستاد" می‌شود. تبلیغ را ابتدا از خانواده و اقوام خود شروع کرده و بر تبلیغ بین همکاران و مردم محله خود تمرکز نمایید.

در پایان این پیام، که باید آغازی برای ایجاد موج مردمی خدمت‌رسانی مردم برای مردم و تبلیغ چهره به چهره باشد، از خداوند طلب توفیق می‌کنیم و عزم خویش را برای رقم‌زدن تحولی بزرگ جزم می‌کنیم. این آغاز راه انقلاب در گام دوم تمدن‌سازی است.

خدا قوت

و العاقبه للمتقین