راه‌اندازی سامانه معرفی مدیران دولت به رئیس‌جمهور منتخب
2893

راه‌اندازی سامانه معرفی مدیران دولت به رئیس‌جمهور منتخب

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی، سامانه‌ای را برای مشارکت مردم در معرفی اعضا و مدیران دولت سیزدهم معرفی کرد.

در این سامانه که با عنوان "یاران رئیسی" راه‌اندازی شده، از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه‌ها، احزاب، تشکل‌ها و آحاد مردم دعوت شده تا چنانچه فردی را در تراز دولت مردمی می‌شناسند نسبت به معرفی وی اقدام کنند.
"کارآمدی"، "فسادستیزی"، " روحیه انقلابی" و "مردمی‌بودن" از جمله ویژگی‌هایی است که رئیس‌جمهوری منتخب بر آنها تأکید کرده است.


آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در معرفی این سامانه خطاب به مردم و نخبگان آورده است: با حمد و ثنای الهی و ضمن تشکر و قدردانی مجدد از یکایک ملت بزرگ ایران جهت خلق حماسه باشکوه انتخابات ریاست جمهوری و حسن اعتماد به این بنده خدا و خادم مردم، آن‌گونه که قبلاً نیز بیان کردم اعضای دولت و همکاران بنده بر مبنای شایسته‌سالاری و بر اساس شاخص‌هایی نظیر "کارآمدی"، "فسادستیزی"، "روحیه انقلابی" و "مردمی‌بودن" انتخاب خواهند شد.
از آنجا که عمیقاً بر این باورم "هرجا زمینه مشارکت مردم در تصمیم‌سازی‌ها و تصمیم‌گیری‌ها فراهم شود نرخ موفقیت بالاتر می‌رود"، و همان‌گونه که وعده داده بودم سامانه‌ای برای مشارکت مردم در معرفی اعضای دولت آماده شده است.


از همه نخبگان، فرهیختگان، گروه‌ها، احزاب، تشکل‌ها و آحاد مردم تقاضا دارم چنانچه فردی با شاخص‌های فوق‌الذکر و در تراز دولت مردمی می‌شناسند نسبت به معرفی وی در سامانه اقدام نمایند.


امیدوارم به لطف و مدد خداوند متعال و پشتوانه مردم تمام ظرفیت‌های دولت را برای ایجاد نهضت بزرگ خدمت به ایرانیان عزیز به کار بندم.

 

این سامانه با آدرس https://yaran.raisi.ir/managers  در دسترس عموم مردم قرار گرفته است.