سه معاونِ روحانی به دیدار آیت‌الله رئیسی رفتند
693

سه معاونِ روحانی به دیدار آیت‌الله رئیسی رفتند

حسینعلی امیری، لعیا جنیدی و معصومه ابتکار با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با وی دیدار و گزارش‌هایی از آخرین وضعیت دستگاه‌های تحت مدیریت خود ارائه کردند.

در ادامه دیدارهای اعضای دولت دوازدهم با سید ابراهیم رئیسی، امروز چهارشنبه،  حسینعلی امیری،  لعیا جنیدی و معصومه ابتکار با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با وی دیدار و گزارش‌هایی از آخرین وضعیت دستگاه‌های تحت مدیریت خود ارائه کردند.

 

تعامل سازنده مجلس و دولت با میزان موفقیت در حل مشکلات مردم نسبت مستقیم دارد

حسینعلی امیری معاون امور مجلس رئیس جمهور صبح امروز چهارشنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کرد.

امیری در این دیدار با تبریک انتخاب رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین اقدامات و برنامه‌های معاونت پارلمانی ارائه کرد.

 رئیسی نیز در این دیدار با تشای خود گرفتار پیکر از تبریک معاون امور مجلس رئیس جمهور و گزارش وی، سطح هماهنگی و تعامل سازنده مجلس و دولت را در نسبت مستقیم با میزان موفقیت در حل مشکلات مردم دانست و گفت: مردم نباید برای فعالیت‌هچ  و خم‌های اداری و معطل اخذ مجوزهای مختلف شوند.

رئیس جمهور منتخب همچنین بر لزوم هماهنگی معاونت‌های حقوقی و پارلمانی در تمام دستگاه‌های اجرایی تاکید کرد.باید از همه ظرفیت‌های حقوقی عرصه بین‌الملل برای دفاع از حقوق ملت ایران بیش از پیش بهره بگیریم.

 

باید از همه ظرفیت‌های حقوقی عرصه بین‌الملل برای دفاع از حقوق ملت ایران بیش از پیش بهره بگیریم


لعیا جنیدی معاون حقوقی رئیس جمهور صبح امروز چهارشنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کرد.

جنیدی در این دیدار با تبریک انتخاب رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین وضعیت اقدامات و برنامه‌های معاونت حقوقی ریاست جمهوری ارائه کرد.

رئیسی نیز در این دیدار با تشکر از تبریک معاون حقوقی رئیس جمهور و گزارش وی گفت: باید از همه ظرفیت‌های حقوقی در عرصه بین‌الملل برای دفاع از حقوق ملت ایران بیش از پیش بهره بگیریم.

رئیسی با بیان اینکه مجموعه حقوقی دولت باید از اقتدار لازم برای ساماندهی امور حقوقی در ساختار دولت برخوردار باشد، اضافه کرد: اختلافات داخلی دستگاه‌های اجرایی باید با استفاده از ظرفیت قانون اساسی و در درون دولت حل و فصل شود.

رئیس جمهور منتخب تنقیح مقررات و آیین‌نامه‌های دولتی را ضروری دانست و اظهار داشت: دستگاه‌های مسئول در این زمینه در دولت و مجلس باید با همکاری یکدیگر اقدام بسیار مهم تنقیح قوانین را با سرعت بیشتر پیگیری کنند.


 

از ظرفیت و توانمندی‌های زنان در کشور به نحو احسن استفاده خواهد شد

معصومه ابتکار، معاون امور زنان و خانواده رئیس‌جمهور ظهر امروز چهارشنبه با حضور در دفتر رئیس جمهور منتخب، با سید ابراهیم رئیسی دیدار و گفتگو کرد.

ابتکار در این دیدار با تبریک انتخاب رئیسی از سوی مردم و آرزوی موفقیت برای وی و دولت آینده، گزارشی از آخرین وضعیت برنامه‌ها و اقدامات معاونت تحت مدیریت خود ارائه کرد.

رئیسی نیز در این دیدار با تشکر از گزارش وی گفت: باید ضمن حمایت جدی‌تر از نهادها و تشکل‌های مردم‌نهاد حوزه زنان، از توانمندی‌ها و ظرفیت‌های این تشکل‌ها بیشتر از قبل بهره گرفت.

رئیس جمهور منتخب با تاکید بر اینکه عدالت جنسیتی همواره در جمهوری اسلامی مورد توجه بوده، افزود: در دولت سیزدهم علاوه بر تلاش جدی برای ارتقای توانمندی‌های زنان، از ظرفیت آنان در اداره امور و بخش‌های مختلف استفاده خواهد شد.