اشغالگران صهیونیست فقط با مقاومت مجبور به عقب‌نشینی می شوند
1149

آیت‌الله رئیسی در گفت‌وگوی تلفنی اسماعیل هنیه:

اشغالگران صهیونیست فقط با مقاومت مجبور به عقب‌نشینی می شوند

رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین با رئیس‌جمهور منتخب تلفنی گفت‌وگو کرد.

آیت‌آلله دکتر سید ابراهیم رییسی، شامگاه سه‌شنبه در تماس تلفنی اسماعیل هنیه، رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) با تبریک پیروزی مقاومت فلسطین در نبرد اخیر «شمشیر قدس» اظهار داشت: این پیروزی فصل جدیدی در مسیر مقاومت ملت فلسطین در برابر اشغالگران گشود و برای چندمین بار کارآمدی مقاومت را به رخ اشغالگران صهیونیستی و حامیان آن کشید.
دکتر رئیسی خاطرنشان کرد: خوی صهیونیست‌ها تجاوز و اشغالگری است و فقط با مقاومت و هزینه‌مندسازی در برابر تجاوز است که آنها مجبور به عقب‌نشینی می‌شوند.
آیت‌الله رییسی با تأکید بر اینکه سیاست اصولی جمهوری اسلامی ایران حمایت از آرمان فلسطین و مبارزه با ظالم است،‌ اظهار داشت: ادامه محاصره غزه با هیچ مبنای انسانی سازگار نیست و سکوت مجامع بین‌المللی در برابر کشتار کودکان و زنان بی‌گناه، برای این مجامع و مدعیان حقوق بشر مسئولیت‌آفرین است.
اسماعیل هنیه، رییس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) نیز در این گفت‌وگوی تلفنی با تبریک مجدد پیروزی دکتر رئیسی در جلب اعتماد مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری، اظهارداشت: امیدواریم با هدایت جنابعالی شاهد پیشرفت‌های روزافزون برای ملت بزرگ ایران باشیم.
وی افزود: بی‌تردید حضور شخصیتی با جایگاه جناب‌عالی به‌عنوان رئیس دولت، نقش مؤثری در معادلات منطقه‌ای و حمایت از مقاومت بویژه آرمان فلسطین خواهد داشت.
هنیه با اشاره به پیروزی مقاومت فلسطین در نبرد شمشیر قدس خاطر نشان کرد: این پیروزی متعلق به تمام ملت‌های مستقل و آزادی‌خواه جهان است.
انتهای پیام