مقاومت نشان داد توان اداره جامعه را هم دارد
489

آیت‌الله رئیسی در گفت‌وگوی تلفنی دبیرکل جهاد اسلامی فلسطین:

مقاومت نشان داد توان اداره جامعه را هم دارد

دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین با رئیس‌جمهور منتخب تلفنی گفت‌وگو کرد.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در تماس تلفنی زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین، با تبریک پیروزی مقاومت فلسطین در نبرد «شمشیر قدس» اظهار داشت: این عملیات افتخارآفرین، معادله جدیدی در صحنه رویارویی با دشمن صهیونیستی برقرار کرد و با توجه به اینکه دشمن زخم‌خورده به‌دنبال جبران شکست خود خواهد بود لذا حفظ آمادگی مقاومت در برابر هرگونه تجاوزگری ضروری است.
رئیس‌جمهور منتخب گفت: مقاومت فقط یک الگوی سلبی در برابر تجاوز و اشغالگری نیست، بلکه امروز مقاومت تکامل یافته و توان اداره جامعه و تأمین نیازها و برآورده‌کردن اقتضائات آن را هم دارد.
دکتر رئیسی تأکید کرد: جمهوری اسلامی ایران بر عهد خود بر حمایت از مقاومت اسلامی و حمایت از ملت‌های مظلوم بویژه فلسطین قهرمان متعهد خواهد ماند.
 زیاد نخاله، دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین نیز در این تماس تلفنی، با بیان ابراز خوشحالی فراوان ملت و مقاومت فلسطین از پیروزی دکتر رئیسی در انتخابات ریاست جمهوری، اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران همواره در کنار ملت‌های منطقه بوده و نقش مهمی در پیروزی ملت‌ها و تحقق آرمان فلسطین دارد و به همین خاطر، همواره قدردان ملت بزرگ ایران هستیم.
نخاله خاطرنشان کرد: حمایت‌های جمهوری اسلامی ایران نقش مهمی در تحقق پیروزی نبرد شمشیر قدس داشت و این پشتیبانی از زمان فرمانده عزیزمان شهید سلیمانی بی‌نظیر بود‌.
انتهای پیام/