تلاش می کنیم بیکاری در لرستان کاهش یابد/ علی رغم ظرفیت های خوب استان برخی واحدهای صنعتی تعطیل شده است
581

رئیس جمهور در فرودگاه خرم آباد:

تلاش می کنیم بیکاری در لرستان کاهش یابد/ علی رغم ظرفیت های خوب استان برخی واحدهای صنعتی تعطیل شده است

رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت های خوب استان لرستان گفت: برخی واحدهای صنعتی این استان تعطیل شده که تلاش می کنیم با رفع مشکلات آنها از بیکاری در این استان بکاهیم.

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح جمعه در یازدهمین سفر استانی خود به استان لرستان در فرودگاه خرم آباد ضمن تبریک ولادت حضرت زینب کبری (سلام الله علیها) و گرامیداشت شهدای استان لرستان گفت: توفیقی برای من است که در جمع مردم لرستان باشم و دوست داشتم در شهرهای مختلف این استان و اجتماعات مردمی حضور پیدا می کردم اما شرایط کرونایی مانع حضور در اجتماعات مردمی می شود.
رئیس جمهور با اشاره به دیدار با اقشار مختلف مردم، حضور در شورای اداری استان و سرکشی از برخی واحدهای نیمه تعطیل صنعتی این استان گفت: متاسفانه در این استان علی رغم ظرفیت های زیر ساختی خوبی که دارد واحدهای صنعتی نیمه تعطیل یا تعطیل شده است در حالی که نیاز به کار در این استان وجود دارد. این شرایط به شدت ما را رنج می دهد.
آیت الله رئیسی بیان داشت: ظرفیت های بسیاری در این استان وجود دارد اما در این استان پسران و دختران تحصیل کرده زیادی داریم که بیکاری آنها را رنج می دهد.
دکتر رئیسی در مورد محور برنامه های سفر خود به استان لرستان گفت: در این سفر موانع ومشکلات را بررسی کنیم و پیگیری می شود تا از بیکاری در استان بکاهیم و ظرفیت های استان بکارگیری شود.