تصمیمات کوتاه مدت و میان مدتی برای حل برخی مشکلات قم اتخاذ شده است
702

دکتر رئیسی در دیدار با آیت الله العظمی شبیری زنجانی:

تصمیمات کوتاه مدت و میان مدتی برای حل برخی مشکلات قم اتخاذ شده است

رئیس جمهور با آیت الله العظمی سید موسی شبیری زنجانی دیدار و گفتگو کرد.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور شامگاه جمعه در ادامه سفر خود به استان قم با آیت الله العظمی سید موسی شبیری زنجانی دیدار و گفتگو کرد.
رئیس جمهور در این دیدار ضمن بیان گزارشی از اقدامات و برنامه های دولت سیزدهم، به سفر استانی قم اشاره کرده و افزود: مبنای دولت این بوده که همراه با کار ستادی، سرکشی از استان ها هم در دستور کار قرار گیرد.
دکتر رئیسی با ارائه گزارشی از دیدارها و نشست های سفر دو روزه به این استان، اظهار داشت: تصمیمات کوتاه مدت و میان مدتی برای حل برخی مشکلات قم اتخاذ شد.
آیت الله رئیسی با تاکید بر اینکه وضعیت کالاهای اساسی در شرایط خوبی قرار دارد، گفت: در ابتدای دولت کمبودهایی در زمینه تامین نیازهای اصلی سفره مردم داشتیم، اما با اقداماتی این مشکل حل شد.
رئیس جمهور با اشاره به وجود تورم در جامعه خاطر نشان کرد: نسبت به تورم که مردم هم به حق گلایه مند هستند یکسری اقدامات اشتباه گذشتگان را دیگر انجام ندادیم که منجر به سیر نزولی شاخص تورم در کشور شده است؛ از جمله استقراض از بانک مرکزی، که دولت برای پرداخت حقوق از این روش استفاده نکرد.
دکتر رئیسی با اشاره به دو دستور کار دولت در خنثی سازی و رفع تحریم ها گفت: قرارگاهی به ریاست معاون اول رئیس جمهور برای خنثی سازی تحریم ها در دولت ایجاد شده و برای رفع تحریم ها هم دستگاه دیپلماسی در حال تلاش است.

آیت الله العظمی شبیری زنجانی نیز در این دیدار با ابراز امیدواری برای رفع مشکلات مردم تصریح کرد: هر کس عمل به وظیفه کند خداوند هم به او کمک خواهد کرد.
این مرجع تقلید بیان داشت: ان شاالله خداوند به شما کمک کند تا مشکلات حل شود.