رئیس جمهور در پیامی درگذشت آیت الله سید خضر موسوی را تسلیت گفت
813

رئیس جمهور در پیامی درگذشت آیت الله سید خضر موسوی را تسلیت گفت

دکتر رئیسی در پیامی درگذشت آیت الله سید خضر موسوی را تسلیت و تصریح کرد: این عالم ربانی و ولایتمدار از چهره های مورد اعتماد و وثوق رهبر معظم انقلاب بود.

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور در پیامی درگذشت آیت الله سید خضر موسوی را تسلیت گفت و خاطر نشان کرد: این فقیه عالی قدر همزمان با تعلیم و ترویج معارف دینی و تربیت شاگردان برجسته، در فعالیت های اجتماعی و رسیدگی به امور محرومان و تحکیم وحدت و همدلی بین عشایر و اقوام منطقه همواره اهتمام جدی داشت و کارنامه ماندگاری از خود بر جا گذاشت.


متن پیام تسلیت رئیس جمهور بدین شرح است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
انالله و انا الیه راجعون
رحلت عالم وارسته حضرت آیت الله سید خضر موسوی طاب ثراه، موجب تاثر و تاسف فراوان شد.
این عالم ربانی و ولایتمدار که از مبارزان پیشکسوت نهضت امام خمینی (ره) و از چهره های مورد اعتماد و وثوق رهبر معظم انقلاب بود، منشا خدمات ارزنده‌ای در پیروزی انقلاب و استقرار نظام مقدس جمهوری اسلامی در خوزستان بود. این فقیه عالی قدر همزمان با تعلیم و ترویج معارف دینی و تربیت شاگردان برجسته، در فعالیت های اجتماعی و رسیدگی به امور محرومان و تحکیم وحدت و همدلی بین عشایر و اقوام منطقه همواره اهتمام جدی داشت و کارنامه ماندگاری از خود بر جا گذاشت.
اینجانب این ضایعه را به مردم غیور خوزستان، حوزه های علمیه، شاگردان و علاقمندان به ویژه بیت شریف آن عالم مجاهد تسلیت می گویم و از درگاه خداوند برای ایشان علو درجات و همنشینی با اجداد طاهرینش و برای بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران