استان مرکزی مهد مفاخری چون امام خمینی(ره) و آیت‌الله اراکی است/ هر کدام از صنایع سنگینی استان مرکزی نماد اعتماد به نفس و غرور ملی در کشور هستند
400

آیت‌الله رئیسی در بدو ورود به استان مرکزی:

استان مرکزی مهد مفاخری چون امام خمینی(ره) و آیت‌الله اراکی است/ هر کدام از صنایع سنگینی استان مرکزی نماد اعتماد به نفس و غرور ملی در کشور هستند

رئیس جمهور با اشاره به ظرفیت‌های استان مرکزی گفت: استان مرکزی دارای صنایع سنگینی است که هر کدام‌ نماد اعتماد به نفس و غرور ملی در کشور هستند.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز جمعه در بدو ورود به استان مرکزی ضمن عرض احترام به خانواده شهدا و ایثارگران این استان گفت: استان مرکزی ظرفیت‌های بسیاری دارد، از جمله اینکه این استان قطب صنعتی کشور است.
رئیس جمهور با اشاره به نقش مهم استان مرکزی در پشتیبانی از دفاع مقدس گفت: این استان غیر از تقدیم بیش از ۶ هزار شهید در دوران انقلاب اسلامی و دفاع مقدس نقش بی‌بدیلی در پشتیبانی‌های صنعتی، تخصصی و فنی در دفاع مقدس داشته است.
دکتر رئیسی با تشریح ظرفیت‌های استان مرکزی گفت: این استان دارای صنایع سنگینی است که هر کدام‌ نماد اعتماد به نفس و غرور ملی در کشور هستند و باید به آنها توجه ویژه شود.
رئیس جمهور با اشاره به اینکه استان مرکزی مهد مفاخری چون امام خمینی(ره) و آیت‌الله اراکی است، در مورد اقدامات دولت برای رفع مشکلات این استان گفت: بررسی‌هایی برای رفع مشکلات استان انجام و اولویت‌هایی‌ در این زمینه تعیین شده است. علیرغم وجود مشکلات بسیار، در استان ظرفیت‌هایی همچون نیروی جوان و کارآمد وجود دارد که این نیروی کارآمد می‌تواند خیلی از کارها را پیش ببرد.
آیت‌الله رئیسی افزود: تصمیماتی در این سفر گرفته برای رفع مشکلات گرفته می‌شود که برخی در استان و تعدادی دیگر در مرکز پیگیری خواهند شد.