قهرمانی زودهنگام فرنگی‌کاران جوان کشورمان خاطره‌ای امیدآفرین برای مردم ایران ثبت کرد
469

دکتر رئیسی در پیام تبریک قهرمانی فرنگی‌کاران جوان کشور:

قهرمانی زودهنگام فرنگی‌کاران جوان کشورمان خاطره‌ای امیدآفرین برای مردم ایران ثبت کرد

رئیس جمهور در پیامی درخشش تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی بلغارستان و کسب زودهنگام قهرمانی جهان را به یکایک قهرمانان غیور تیم ملی، دست‌اندکاران و مربیان تلاشگر آنها و همه مردم ایران اسلامی تبریک گفت.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی بلغارستان، تصریح کرد: کسب زودهنگام مقام قهرمانی جهان، خاطره‌ای امیدآفرین و ماندگار برای مردم ورزش‌دوست و قهرمان‌پرور ایران ثبت کرد. این برتری غرورانگیز در کنار قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد جوانان، نماد ملتی پرافتخار و توانمند است که با گام‌های بلند در مسیر پیروزی و موفقیت پیش می‌رود.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
درخشش تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی بلغارستان و کسب زودهنگام مقام قهرمانی جهان، خاطره‌ای امیدآفرین و ماندگار برای مردم ورزش‌دوست و قهرمان‌پرور ایران ثبت کرد. این برتری غرورانگیز در کنار قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد جوانان، نماد ملتی پرافتخار و توانمند است که با گام‌های بلند در مسیر پیروزی و موفقیت پیش می‌رود.
اینجانب به یکایک قهرمانان غیور تیم ملی کشتی فرنگی جوانان و دست‌اندکاران و مربیان تلاشگر آنها و همه مردم ایران اسلامی تبریک می‌گویم و امیدوارم با همت و عزم استوار همه جوانان با استعداد میهن اسلامی، همچنان شاهد استمرار موفقیت‌های ورزشکاران کشورمان در دیگر عرصه‌ها و میادین ورزشی باشیم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران