پیام تسلیت آیت‌الله رئیسی به مناسبت درگذشت مادر و همسر شهیدان باغیانی
383

پیام تسلیت آیت‌الله رئیسی به مناسبت درگذشت مادر و همسر شهیدان باغیانی

رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم معصومه پورکارگر تفت، مادر شهیدان محمدحسین و علیرضا و همسر شهید والامقام محمود باغیانی را به خانواده ایشان تسلیت گفت.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم معصومه پورکارگر تفت، مادر شهیدان محمدحسین و علیرضا و همسر شهید والامقام محمود باغیانی تصریح کرد: این مادر و همسر فداکار به تأسی از حضرت فاطمه زهرا (س) و در سایه آموزه‌های بلند اسلام، گوهر وجود خود را وقف تربیت فرزندانی شجاع، انقلابی و مبارز نمود و در دفتر زرین شهادت و ایثار یادگارانی درخشان و ماندگار بر جا گذاشت.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛
بسم‌الله الرحمن الرحیم
درگذشت حاجیه خانم معصومه پورکارگر تفت، مادر بزرگوار شهیدان «محمدحسین و علیرضا» و همسر شهید والامقام «محمود باغیانی» موجب تألم خاطر شد.
این مادر و همسر فداکار به تأسی از حضرت فاطمه زهرا(س) و در سایه آموزه‌های بلند اسلام، گوهر وجود خود را وقف تربیت فرزندانی شجاع، انقلابی و مبارز نمود و در دفتر زرین شهادت و ایثار یادگارانی درخشان و ماندگار بر جا گذاشت.
اینجا مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزد منان برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با شهیدان گرانقدرش و برای بازماندگان صبر و اجر مسألت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران