پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت درگذشت مادر شهیدان الماسی
306

پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت درگذشت مادر شهیدان الماسی

رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم قدم‌خیر صفری، مادر بزگوار شهیدان والامقام بهروز و تورج الماسی و خواهر شهید گرانقدر شاهین صفری و جانباز سرافراز رشید صفری را تسلیت گفت.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مادر شهیدان بهروز و تورج الماسی و خواهر شهید شاهین صفری و جانباز رشید صفری، آورده است: این مادر قهرمان‌پرور و اسوه صبر و فداکاری با ارادت خالصانه به اهل بیت(ع)، غم فراق شهیدانش را با اخلاص تحمل و با صلابت از فرهنگ ایثار و شهادت پاسداری نمود و نام نیکی از خود در خاطر مردم قدرشناس این مرز و بوم به یادگار گذاشت.
متن پیام رئیسی جمهور به شرح زیر است؛
بسم‌الله الرحمن الرحیم
درگذشت مرحومه حاجیه خانم قدم‌خیر صفری، مادر بزگوار شهیدان والامقام بهروز و تورج الماسی و خواهر شهید گرانقدر شاهین صفری و جانباز سرافراز رشید صفری، موجب تأثر خاطر شد.
این مادر قهرمان‌پرور و اسوه صبر و فداکاری با ارادت خالصانه به اهل بیت(ع)، غم فراق شهیدانش را با اخلاص تحمل و با صلابت از فرهنگ ایثار و شهادت پاسداری نمود و نام نیکی از خود در خاطر مردم قدرشناس این مرز و بوم به یادگار گذاشت.
اینجانب درگذشت این مادر مومنه را به مردم شریف استان کرمانشاه و به ویژه خانواده محترم ایشان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای ایشان علو درجات و همجواری با شهیدان گرانقدرش و برای همه بازماندگان معزز صبر و بردباری مسئلت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران