آیت الله رئیسی به منظور انجام سفری دو روزه وارد استان یزد شد
275

در دومین مقصد از دور دوم سفرهای استانی دولت مردمی؛

آیت الله رئیسی به منظور انجام سفری دو روزه وارد استان یزد شد

رئیس جمهور در دومین مقصد از دور دوم سفرهای استانی دولت مردمی دقایقی پیش وارد استان یزد شد.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز پنجشنبه در دومین مقصد از دور دوم سفرهای استانی دولت مردمی با استقبال نماینده ولی فقیه و امام جمعه استان، استاندار و جمعی از مقامات محلی وارد مرکز استان یزد شد.
در مراسم استقبال از رئیس جمهور همچنین پدر و مادر شهیدان ذاکری نژاد، فرزندان شهید حاج حسن دانش از شهدای فاجعه منا، عطیه‌سادات خوش‌دست و حمید بهزادپور از ورزشکاران و قهرمانان کشوری استان یزد، علی‌اکبر رئوف از چهره‌های فرهنگی و پیشکسوتان حوزه آموزش استان، عالیه مهرابی شاعر و نویسنده برگزیده کشوری و محمدرضا بهشتی از خیرین و مروجین موکب‌داری حضور داشتند.
رئیس جمهور در این سفر دو روزه از تعدادی از طرح‌های صنعتی و خدماتی استان که در سفر قبلی دولت مردمی به یزد تصمیماتی برای تکمیل آنها اتخاذ شده بود، بازدید می کند. همچنین با حضور دکتر رئیسی عملیات اجرایی پروژه بزرگ انتقال آب از خلیج فارس به استان یزد آغاز خواهد شد.
دیدار مردمی در میدان امیرچخماق، سفر به شهرستان‌های مهریز، بافق و خاتم، شرکت در جشن احیا ۷۶ واحد تولیدی و نیز آغاز عملیات اجرایی ساخت۲۳۶۰۰ واحد مسکونی و شرکت در جشن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) از دیگر برنامه‌های سفر آیت الله رئیسی به استان یزد است.
رئیس جمهور در نشست شورای برنامه‌ریزی استان به جمع‌بندی تصمیمات اتخاذ شده در این سفر خواهد پرداخت و پس از آن در نشست خبری با اصحاب رسانه نتایج و دستاوردهای سفر دوم دولت مردمی به یزد را تشریح می‌کند.
دکتر احمد وحیدی وزیر کشور، مهندس علی‌اکبر محرابیان‌ وزیر نیرو، مهرداد بذرپاش وزیر راه و شهرسازی و دکتر انسیه خزعلی معاون امور زنان، محسن منصوری معاون اجرایی رئیس جمهور و همچنین دکتر غلامحسین اسماعیلی رئیس دفتر رئیس جمهور، آیت‌الله رئیسی را در این سفر همراهی خواهند کرد.
آیت الله رئیسی آذرماه سال گذشته در قالب دور اول سفرهای استانی به همراه جمعی از وزرا و معاونین خود به این استان سفر کرده بود.