امیدوارم در دیدارهای عمومی با مردم استان یزد بخشی از دین خود به آنان را ادا کنیم
143

دکتر رئیسی در بدو ورود به استان یزد:

امیدوارم در دیدارهای عمومی با مردم استان یزد بخشی از دین خود به آنان را ادا کنیم

رئیس جمهور اظهار داشت: پیش از سفر ما به یزد هیئت‌های مختلفی به این استان اعزام شده و نظرات مختلف درباره مشکلات یزد و راهکارهای رفع آنها را جمع‌آوری کرده‌اند و امیدواریم با این اطلاعات بتوانیم آنچه را دغدغه مردم این استان است، پیگیری و برای رفع آنها به تصمیم برسیم.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز پنجشنبه در بدو ورود به استان یزد و در گفتگو با خبرنگاران ضمن تبریک ایام ولادت حضرت زهرا(س) و ادای احترام به همه شهدای این استان، گفت: در دور اول سفرهای استانی به دلیل شرایط کرونایی امکان دیدار با مردم عزیز استان یزد میسر نشد اما در این سفر ۲ روزه علاوه بر برنامه‌های کاری و نشست‌های اداری، دیدارهایی با مردم عزیز و شهیدپرور یزد برنامه‌ریزی شده تا بتوانیم بخشی از دین‌مان را به آنها ادا کنیم.

رئیس جمهور در ادامه پیگیری مصوبات دور اول سفرهای استانی و همچنین بررسی مسایل و مشکلات مردم یزد را از جمله اهداف این سفر برشمرد و افزود: امیدواریم در این سفر بتوانیم با حضور در شهرستان‌ها و روستاهای غیربرخوردار از نزدیک در جریان مسایل این مناطق قرار بگیریم و درباره راهکارهای رفع آنها تصمیم‌گیری کنیم.

دکتر رئیسی اظهار داشت: پیش از این سفر هیئت‌های مختلفی به این استان اعزام شده و در دیدار با اقشار مختلف مردم و مسئولان نظرات آنها را درباره مشکلات و راهکارهای رفع آنها جمع‌آوری کرده‌اند. امیدواریم با اطلاعاتی که از نظرات و خواسته‌های مردم عزیز یزد کسب کرده‌ایم بتوانیم آنچه را دغدغه مردم این استان است، پیگیری و برای رفع آنها به تصمیم برسیم.

رئیس جمهور در پایان تصریح کرد: مردم عزیز یزد همواره با قناعت و قنوت و همچنین رشادت و حضور در صحنه زندگی کرده‌اند و ان‌شاء الله در ادامه نیز شاهد این جلوه‌های زیبا از مردم عزیز یزد باشیم.