دولت همه توان خود را برای حل مشکلات مناطق زلزله‌زده به کار خواهد گرفت
483

آیت‌الله رئیسی در جمع زلزله‌زدگان خوی:

دولت همه توان خود را برای حل مشکلات مناطق زلزله‌زده به کار خواهد گرفت

رئیس جمهور با تاکید بر بسیج امکانات برای حل هر چه سریع‌تر مشکلات مناطق زلزله‌زده خوی اظهار داشت: دولت همه توان خود را در این زمینه به کار خواهد گرفت و تلاش خواهد کرد آرامش هر چه سریع تر به منطقه برگردد.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز یکشنبه در جریان سفر به شهرستان خوی، در جمع مردم زلزله‌زده ساکن در اردوگاه شهرک ولیعصر شهر خوی گفت: امروز برای رسیدگی به مشکلات مردم منطقه و بررسی حضوری مسائل، در جمع مردم این شهرستان حاضر شده‌ام.
رئیس جمهور با اشاره به سفر معاون اول و وزیر کشور به منطقه گفت: مسئولین گزارش‌های خود را ارائه کردند، اما احساس بنده این بود که باید خودم بیایم و از نزدیک وضعیت و شرایط را ببینم.
آیت‌الله رئیسی با تاکید بر بسیج امکانات برای حل هر چه سریع‌تر مشکلات منطقه اظهار داشت: دولت همه توان خود را در این زمینه به کار خواهد گرفت و تلاش خواهد کرد آرامش هر چه سریع تر به منطقه برگردد، البته مردم منطقه هم باید با هوشیاری اجازه ندهند فضای شایعات، اسباب نگرانی‌شان را فراهم کند.
رئیس جمهور با بیان اینکه مردم منطقه همواره همراه با انقلاب و نظام بوده‌اند و شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده‌اند، کمک و یاری به آنها را وظیفه دولت و مسئولان دانست.