پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت درگذشت همسر و مادر شهیدان غریبی
320

پیام تسلیت رئیس جمهور به مناسبت درگذشت همسر و مادر شهیدان غریبی

رئیس جمهور در پیامی درگذشت حاجیه خانم کبری زندیه امام‌زاده عباسی، مادر بزرگوار شهیدان والامقام «مهدی، لیلا و طیبه غریبی» و همسر شهید «غلامعلی غریبی» را تسلیت گفت.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مادر شهیدان «مهدی، لیلا و طیبه غریبی» و همسر شهید «غلامعلی غریبی»، آورده است: یاد و نام این اسوه صبر و مقاومت که با ایمان راسخ به خدا و توسل به ائمه اطهار علیهم السلام، غم فراق فرزندان دلبند و همسر گرامی خود را تحمل کرد و با اخلاص و صلابت از فرهنگ ایثار و شهادت پاسداری نمود، همواره در خاطر مردم قدرشناس باقی خواهد ماند.
متن پیام رئیسی جمهور به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت حاجیه خانم کبری زندیه امام‌زاده عباسی، مادر بزرگوار شهیدان والامقام «مهدی، لیلا و طیبه غریبی» و همسر شهید «غلامعلی غریبی»، موجب تألم خاطر شد.
این اسوه صبر و مقاومت که با ایمان راسخ به خدا و توسل به ائمه اطهار علیهم السلام، غم فراق فرزندان دلبند و همسر گرامی خود را تحمل کرد و با اخلاص و صلابت از فرهنگ ایثار و شهادت پاسداری نمود، یاد و نامش همواره در خاطر مردم قدرشناس باقی خواهد ماند.
اینجانب مصیبت وارده را به عموم بستگان معزز این مادر مومنه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند برای ایشان علو درجات و همنشینی با شهیدان گرانقدرش مسألت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران