پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در جهان
101

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در جهان

رئیس جمهور در پیامی افتخارآفرینی و قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی ترکیه و به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به آحاد ملت قهرمان‌پرور ایران تبریک و تهنیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی ترکیه، تصریح کرد: بی‌شک درخشش و موفقیت پی در پی جوانان و نوجوانان کشورمان در مسابقات مختلف جهانی، نشان از استعداد و توانمندی‌های فرزندان این مرز و بوم دارد که شایسته است با افزایش حمایت‌ها، شاهد تداوم پیروزی آنان در دیگر عرصه‌های ورزشی باشیم.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
افتخارآفرینی و قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی نوجوانان کشورمان در رقابت‌های جهانی ترکیه و به اهتزاز در آمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به آحاد ملت قهرمان‌پرور ایران تبریک و تهنیت می‌گویم.
بی‌شک درخشش و موفقیت پی در پی جوانان و نوجوانان کشورمان در مسابقات مختلف جهانی، نشان از استعداد و توانمندی‌های فرزندان این مرز و بوم دارد که شایسته است با افزایش حمایت‌ها، شاهد تداوم پیروزی آنان در دیگر عرصه‌های ورزشی باشیم.
اینجانب از همه کشتی‌گیران با غیرت، مربیان و همه دست‌اندرکاران این تیم صمیمانه سپاسگزارم و برای همه آنان آرزوی توفیقات روزافزون دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران