پیام تسلیت دکتر رئیسی در پی درگذشت پدر شهیدان عسگری
128

پیام تسلیت دکتر رئیسی در پی درگذشت پدر شهیدان عسگری

رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحوم حاج قربانعلی عسگری، پدر بزرگوار شهیدان سرافراز رجب‌علی، محمدعلی و اسماعیل عسگری از دلیر مردان دوران دفاع مقدس را به مردم شریف استان همدان و خانواده گرامی این مرحوم، تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج قربانعلی عسگری، پدر بزرگوار شهیدان سرافراز رجب‌علی، محمدعلی و اسماعیل عسگری تصریح کرد: این پدر صبور و قهرمان‌پرور که عزیزترین سرمایه‌های زندگی خود را با اخلاص در راه عظمت اسلام و انقلاب نثار کرد، همواره الگویی الهام‌بخش برای نسل‌های امروز و فردای ایران اسلامی خواهد بود.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحوم حاج قربانعلی عسگری، پدر بزرگوار شهیدان سرافراز رجب‌علی، محمدعلی و اسماعیل عسگری از دلیر مردان دوران دفاع مقدس موجب تاثر خاطر شد. این پدر صبور و قهرمان‌پرور که عزیزترین سرمایه‌های زندگی خود را با اخلاص در راه عظمت اسلام و انقلاب نثار کرد، همواره الگویی الهام‌بخش برای نسل‌های امروز و فردای ایران اسلامی خواهد بود.

اینجانب این ضایعه را به مردم شریف استان همدان و خانواده گرامی این مرحوم تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعه و همجواری با شهیدان گرانقدرش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران