پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات جوانان جهان

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات جوانان جهان

رئیس جمهور در پیامی قهرمانی امیدآفرین تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات جوانان جهان 2023 در مکزیک را به آحاد ملت ایران و جامعه ورزشی کشور تبریک و تهنیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی ضمن تبریک قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات جوانان جهان 2023 در مکزیک، از همه مربيان و دست‌اندرکاران اين رشته ورزشی و به‌ویژه پولادمردان غیرتمند و باصلابت که با کسب مدال‌های رنگارنگ ارزشمند، اقتدار و توانمندی ایران قهرمان‌پرور را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند و مایه فخر و مباهات ملت ایران شدند، سپاسگزاری کرد.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

با کمال مسرت، قهرمانی امیدآفرین تیم ملی وزنه‌برداری کشورمان در مسابقات جوانان جهان 2023 در مکزیک و به اهتزاز درآمدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران را به آحاد ملت ایران و جامعه ورزشی کشور تبریک و تهنیت می‌گویم.

از همه مربيان و دست‌اندرکاران اين رشته ورزشی و به‌ویژه پولادمردان غیرتمند و باصلابت که با کسب مدال‌های رنگارنگ ارزشمند، اقتدار و توانمندی ایران قهرمان‌پرور را در برابر دیدگان جهانیان به نمایش گذاشتند و مایه فخر و مباهات ملت ایران شدند، صمیمانه سپاسگزارم.

با آرزوی توفیقات روزافزون برای وزنه‌برداران عزیز، از درگاه خداوند منان، تداوم درخشش و افتخارآفرینی آنان را در دیگر میادین ورزشی خواستارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران