تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام جزو اولویت‌های دولت است/ در اجرای برنامه‌ها و اقدامات دولت از همراهی مطلوب مردم بهره‌مند هستیم

دکتر رئیسی در آیین افتتاح متمرکز پروژه‌های آب و برق و فاضلاب استان گلستان:

تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام جزو اولویت‌های دولت است/ در اجرای برنامه‌ها و اقدامات دولت از همراهی مطلوب مردم بهره‌مند هستیم

رئیس جمهور تسریع در تکمیل طرح‌های نیمه‌تمام را نیازمند انگیزه، حرکت و تلاش جهادی دانست و اظهار داشت: به طور کلی به سامان رساندن طرح‌های نیمه‌تمام جزو اولویت‌های کاری دولت بوده و دولت در این زمینه مصمم است.

دکتر سید ابراهیم رئیسی بعد از ظهر امروز پنجشنبه در آیین «افتتاح متمرکز پروژه‌های آبرسانی، برق‌رسانی و فاضلاب» استان گلستان که در ادامه برنامه‌های سفر دوم دولت مردمی به این استان انجام شد، با قدردانی از همه دست‌اندرکاران چنین طرح‌هایی که با کار جهادی در 2 سال گذشته این پروژ‌ها را حتی سریع‌تر از زمان مقرر تکمیل کردند، تصریح کرد: برای مجموع 29 طرحی که بهره‌برداری از آنها در این مراسم آغاز شد، حدود 6 هزار میلیارد تومان اعتبار صرف شده است.

رئیس جمهور با اشاره به اینکه تکمیل تصفیه‌خانه فاضلاب گنبدکاووس که حدود 30 سال به طول انجامیده می‌توانست خیلی سریع‌تر به سرانجام برسد، افزود: یکی دیگر از طرح‌های مهم منطقه زهکشی و تکمیل 2 سد در حال احداث است که باید در راستای مدیریت و مهار تنش‌های آبی در اولویت اجرا و تکمیل قرار گیرد.

دکتر رئیسی تسریع در تکمیل این طرح‌ها را نیازمند انگیزه، حرکت و تلاش جهادی دانست و اظهار داشت: به طور کلی به سامان رساندن طرح‌های نیمه‌تمام جزو اولویت‌های کاری دولت بوده و دولت در این زمینه مصمم است. نمی‌شود طرح‌هایی که بخش عمده عملیات اجرایی آنها انجام شده و تکمیل آنها گاها تا 30 سال زمان برده است، به همین شکل جلوی چشم مردم نیمه‌کاره بمانند.

رئیس جمهور از همه دست‌اندرکاران مرتبط با طرح‌های نیمه‌تمام خواست که با تلاش جهادی تکمیل این طرح‌ها را دنبال کنند و گفت: در استان گلستان که در کنار ظرفیت‌های کشاورزی، از لحاظ صنعتی نیز از استان‌های مهم و فعال است، باید تکمیل طرح‌های مربوط به زهکشی و جداسازی برق خانگی و صنایع با جدیت بیشتری دنبال شود تا به خصوص در سال جاری که سال رشد و رونق تولید است، صنایع از ناحیه کمبود یا قطع برق آسیب نبینند.

دکتر رئیسی با اشاره به اهمیت همراهی و همکاری مردم با برنامه‌ها و اقدامات دولت، تاکید کرد که در جمهوری اسلامی از همکاری مردم در سطحی مطلوب بهره‌مند هستیم.