پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت پدر و برادر شهیدان والامقام صادقی

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت پدر و برادر شهیدان والامقام صادقی

دکتر رئیسی در پیامی درگذشت مرحوم حاج محمدعلی صادقی، پدر بزرگوار شهیدان والامقام محمدولی و علی صادقی و برادر شهیدان والامقام آیت‌الله محمدحسین و محمدحسن صادقی را تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج محمدعلی صادقی پدر و برادر 4 شهید والامقام تصریح کرد:‌ این اسوه ایثار و مقاومت که عزیزترین سرمایه‌های زندگی خود را در مسیر دفاع از ارزش‌های اسلامی تقدیم انقلاب نمود، به حق مظهر صبر و فداکاری است و بی‌تردید نام این بزرگمرد در دفتر زرین ایثار، ماندگار و روح پاکش با ارواح طیبه فرزندان و برادران شهیدش محشور خواهد بود.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:‌

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

درگذشت مرحوم حاج محمدعلی صادقی، پدر بزرگوار شهیدان والامقام محمدولی و علی صادقی و برادر شهیدان والامقام آیت‌الله محمدحسین و محمدحسن صادقی، موجب تأثر خاطر شد.

این اسوه ایثار و مقاومت که عزیزترین سرمایه‌های زندگی خود را در مسیر دفاع از ارزش‌های اسلامی تقدیم انقلاب نمود، به حق مظهر صبر و فداکاری است و بی‌تردید نام این بزرگمرد در دفتر زرین ایثار، ماندگار و روح پاکش با ارواح طیبه فرزندان و برادران شهیدش محشور خواهد بود.

اینجانب این ضایعه را به مردم غیور استان لرستان و خانواده محترم آن مرحوم تسلیت می‌گویم و از درگاه خدای متعال برای ایشان رحمت و رضوان الهی و برای عموم بازماندگان معزز، صبر و سلامتی مسألت دارم.

سیدابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران