انتقام حداقل بهایی است که دشمن بابت ارتکاب جنایت تروریستی کرمان متحمل خواهد شد/ خون این شهیدان از جامعه بشری جهل‌زدایی کرده و می‌کند

دکتر رئیسی در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای جنایت تروریستی کرمان:

انتقام حداقل بهایی است که دشمن بابت ارتکاب جنایت تروریستی کرمان متحمل خواهد شد/ خون این شهیدان از جامعه بشری جهل‌زدایی کرده و می‌کند

رئیس جمهور با بیان اینکه خداوند وعده کرده که خود خونخواه شهدای راه حق است، اما مسئولان نیز در رابطه با صیانت از خون شهدا وظیفه‌ای سنگین‌تر و حساس‌تر بر عهده دارند، گفت: انتقام حداقل بهایی است که دشمن بابت ارتکاب جنایت تروریستی کرمان متحمل خواهد شد.

دکتر سید ابراهیم رئیسی پیش از ظهر امروز جمعه در جریان سفر به استان کرمان در دیدار جمعی از خانواده‌های شهدای جنایت تروریستی در این استان تصریح کرد: مردم و خصوصا شهدایی که روز چهارشنبه در آیین گرامیداشت سالروز شهید سلیمانی حضور یافتند، با اراده خود برای تجلیل از یک قهرمان در این مسیر گام نهاده بودند.

رئیس جمهور با بیان اینکه دشمن می‌خواست نام، یاد و راه حاج قاسم نباشد، اما این شهدا آمده بودند تا نام و یاد و راه حاج قاسم جاودانه شود، افزود: هم شهدا و هم شما خانواده بزرگوار شهدا که عزیزان خود را در این جنایت از دست دادید، از امتحان بزرگی سربلند بیرون آمدید و اجر بزرگی خواهید داشت.

دکتر رئیسی حراست و صیانت از نام، یاد و راه شهیدان را وظیفه‌ای بزرگ و سنگین دانست و اظهار داشت: خون شهیدان جنایت تروریستی گلزار شهدای کرمان در امتداد خون شهدای کربلا و همه شهدای مسیر حق است و خدا وعده کرده که خود خونخواه خون شهدای راه حق است. همانگونه که خون شهدای کربلا از جامعه آن روز و همه تاریخ تا امروز جهل‌زدایی کرد، خون شهیدان شما نیز از جامعه بشری جهل‌زدایی خواهد کرد.

رئیس جمهور با بیان اینکه مسئولان نیز در رابطه با صیانت از خون شهدا وظیفه‌ای سنگین‌تر و حساس‌تر بر عهده دارند، گفت: انتقام حداقل بهایی است که دشمن بابت ارتکاب این جنایت متحمل خواهد شد.

دکتر رئیسی در ادامه با بیان اینکه امروز جلوه حق بیشتر از هر زمان دیگر آشکار شده و حقانیت جمهوری اسلامی به برکت خون شهدا و ایثار ایثارگران بیش از همیشه اثبات شده است، خاطرنشان کرد: امروز همه از هر عقیده و مذهب و دینی نسبت به حقانیت موضع جمهوری اسلامی ایران، آگاهی یافته و دریافته‌اند که صهیونیست‌ها به انسانیت و حقوق انسان‌ها هیچ توجهی ندارد و همه وجودشان خودخواهی است.