دکتر رئیسی در پیامی درگذشت استاندار آذربایجان شرقی را تسلیت گفت

دکتر رئیسی در پیامی درگذشت استاندار آذربایجان شرقی را تسلیت گفت

رئیس جمهور در پیامی درگذشت زین‌العابدین خرم، استاندار فقید آذربایجان شرقی را به مردم شریف استان آذربایجان شرقی، خانواده مکرم و همه دوستداران آن فقید سعید تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی با تسلیت درگذشت مرحوم زین‌العابدین خرم تصریح کرد: این سردار سرفراز و مدیر انقلابی و جهادی پس از سال‌ها مجاهدت در دوران دفاع مقدس با وجود جراحات ناشی از آثار جانبازی، مسئولانه در عرصه‌های مختلف خدمتگزاری، در دفاع از آرمان‌های اسلامی و خدمت به مردم و انقلاب بی‌وقفه تلاش کرد و کارنامه پرباری از خود بر جای گذاشت که به یقین در یاد و خاطره مردم قدرشناس استان آذربایجان شرقی باقی خواهد ماند.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

انا لله و انا الیه راجعون

ضایعه درگذشت مرحوم زین‌العابدین خرم، استاندار فقید آذربایجان شرقی، موجب تأثر و اندوه خاطر شد.

این سردار سرفراز و مدیر انقلابی و جهادی پس از سال‌ها مجاهدت در دوران دفاع مقدس با وجود جراحات ناشی از آثار جانبازی، مسئولانه در عرصه‌های مختلف خدمتگزاری، در دفاع از آرمان‌های اسلامی و خدمت به مردم و انقلاب بی‌وقفه تلاش کرد و کارنامه پرباری از خود بر جای گذاشت که به یقین در یاد و خاطره مردم قدرشناس استان آذربایجان شرقی باقی خواهد ماند.

اینجانب ضمن تجلیل از خدمات ماندگار این انسان با اخلاص، مصیبت وارده را به مردم شریف استان آذربایجان شرقی، خانواده مکرم و همه دوستداران آن فقید سعید تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند بزرگ برای ایشان علو درجات و همجواری با صالحان و برای عموم بازماندگان معزز صبر و سلامتی مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران