پیام تسلیت دکتر رئیسی به اسماعیل هنیه

پیام تسلیت دکتر رئیسی به اسماعیل هنیه

رئیس جمهور در پیامی اقدام جنون‌آمیز رژیم سفاک صهیونیستی در حمله به اردوگاه الشاطی را که منجر به شهادت سه تن از فرزندان رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) به همراه سه فرزند دلبند و بی‌گناه آنان شد، تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیام تسلیت خود رئیس دفتر سیاسی حماس، تصریح کرد: متاسفانه در جنایات بی‌سابقه رژیم صهیونیستی در تاریخ، مدعیان حقوق بشر نه تنها نظاره‌گر هستند، بلکه با سکوت و حمایت‌های ناجوانمردانه خود، زمینه را برای تکرار اینگونه جنایات فراهم می‌کنند و قطعا شریک جرم این رژیم منفور هستند.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛
برادر مجاهد جناب آقای اسماعیل هنیه
رئیس محترم دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی (حماس)
سلام‌علیکم بما صبرتم

اقدام جنون‌آمیز رژیم سفاک صهیونیستی در حمله به اردوگاه الشاطی که منجر به شهادت سه تن از فرزندان گرانقدر جنابعالی به همراه سه فرزند دلبند و بی‌گناه آنان شد، عمیقا موجب تاثر خاطر اینجانب و آحاد ملت ایران شد. 
بی‌شک این جنایت خوی وحشی‌گری و کودک‌کشی این رژیم را عیان‌تر کرد و نشان داد برای نجات از باتلاق فروپاشی و پوشاندن عجز و درماندگی و ناکامی در رویارویی با جبهه مقاومت، در جنایت علیه بشریت به هیچ اصول انسانی و اخلاقی پایبند نیست. 
متاسفانه در مقابل چنین جنایات بی‌سابقه در تاریخ، مدعیان حقوق بشر نه تنها نظاره‌گر هستند، بلکه با سکوت و حمایت‌های ناجوانمردانه خود، زمینه را برای تکرار اینگونه جنایات فراهم می‌کنند و قطعا شریک جرم این رژیم منفور هستند.
اینجانب با کمال تاسف، این مصیبت را به جنابعالی، خانواده محترم و مجاهدان جبهه مقاومت تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند متعال در این روز عزیز، برای این شهیدان علو درجات و برای شما سلامتی و ثبات قدم در مسیر نورانی مقاومت و دفاع از آرمان والای ملت مظلوم فلسطین را مسئلت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران