آرشیو خبرهای انتخابات

روابط تهران- بلگراد مبتنی بر منافع مشترک دو کشور است

آیت الله رئیسی در تماس تلفنی رئیس جمهور صربستان :

آیت الله رئیسی و رئیس جمهور صربستان در مکالمه تلفنی با اشاره به ظرفیت‌های متنوع و بی شمار توسعه همکاری‌های تهران - بلگراد، بر استفاده از ظرفیت‌های موجود در راستای تحکیم هرچه بیشتر روابط دو کشور بویژه در حوزه‌های اقتصادی و تجاری تاکید کردند.

پیش‌بینی، پیشگیری و اقدام متناسب در مقابل حملات سایبری ضروری است/ اگر ساختارها دچار کاستی و ضعفی است، حتماً باید جبران شود

رئیس جمهور در جلسه شورای عالی فضای مجازی:

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت پیش‌بینی، پیشگیری و اقدام متناسب در مقابل حملات سایبری، گفت: باید برای امنیت فضای سایبری سرمایه‌گذاری کنیم و هرگونه سرمایه‌گذاری در این فضا، ضرورتی است که حتماً باید انجام شود.

مردم از دولت جدید تحول خواسته‌اند و این تحول اجتناب‌ناپذیر است

رئیسی در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری:

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز سه‌شنبه در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، اظهار داشت: پیام مردم در انتخابات 28 خرداد پیام تحول خواهی، عدالت‌خواهی، مبارزه با فساد، تبعیض و بی عدالتی و پیام ضرورت رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه بود.

بسترها و زمینه‌های فساد در قوه مجریه است که باید با آن به‌طور جدی مبارزه کرد

رهبر معظم انقلاب در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری سیزدهم:

مراسم تنفیذ ریاست جمهوری دوره سیزدهم، صبح امروز در حسینیه امام خمینی(ره) برگزار شد و رهبر معظم انقلاب اسلامی با تنفیذ رأی ملت، حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی را به ریاست جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند.

تصاویر تحویل دفتر ریاست جمهوری به آیت‌الله رئیسی

پس از پایان مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی به همراه حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی در نهاد ریاست جمهوری حضور یافته و رئیس جمهور سابق دفتر کار را به آیت الله رئیسی تحویل داد.

تحول قضائی با اقتدار و توان بیشتر ادامه خواهد یافت

منتظری در مراسم تکریم و معارفه رئیس قوه قضائیه:

حجت‌الاسلام والمسلمین «محمدجعفر منتظری» دادستان کل کشور با تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری که برای دومین بار مدیریت عالی و ریاست قوه قضاییه را از درون دستگاه قضا انتصاب فرمودند، گفت: همواره یکی از انتظارات مجموعه قضایی، انتخاب ریاست عالی دستگاه قضا از درون قوه قضاییه بوده است که خوشبختانه این انتظار به حق در دو سال و نیم قبل محقق شد و مدیریت عالی قوه قضاییه از درون دستگاه قضا انتخاب شد که متاسفانه این دوران، دوران کوتاهی بود و رئیس قوه قضاییه، منتخب مردم برای تصدی پست ریاست جمهوری شد.

رئیسی:متناسب‌سازی حقوق کارمندان و کارگران با وضع تورمی ضروری است

سید ابراهیم رئیسی در گفتگوی زنده تلویزیونی از شبکه یک سیما با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران انقلاب اسلامی افزود: شناخت شخصیت آیت الله دکتر بهشتی را به همه عزیزان به ویژه جوانان توصیه می کنم چرا که ایشان شخصیت بسیار جامعی داشت.

رئیسی: دولت من خط قرمز نخواهد داشت

در گفت‌وگو با برنامه «بدون تعارف» عنوان شد

سید ابراهیم رئیسی، منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نخستین گفت‌وگوی تلویزیونی خود مهمان برنامه بدون تعارف شد و گفت: دولت من خط قرمز نخواهد داشت همان‌طور که در قوه قضائیه خط قرمز نداشته‌ام.

مردم باید احساس کنند در زندگی و کارشان گشایش ایجاد خواهد شد

رئیسی در مراسم تجدید بیعت با امام خمینی(ره):

سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه و رئیس جمهور منتخب، صبح امروز در آیین تجدید میثاق مسؤولان عالی قضائی با امام خمینی(ره) با بیان اینکه میثاق امام میثاق با همه خوبی‌هاست،‌ گفت: میثاق با امام میثاق با ارزش‌های انقلاب اسلامی و کارکردن و تلاش کردن برای خداست و میثاق با امام، توجه به مردم، مردمداری و مردمی بودن است.

باید از زندگی مردم گره‌گشایی کرد/ محور انتخاب همکارانم شایسته‌سالاری است

رئیسی در اجتماع مردم مشهد:

رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه در دولت همه کسانی که در جای جای دولت مشغول کارند، قبول داشتن بنده شرط کار در دولت نیست ولی حفظ کرامت مردم شرط کار در این دولت است،‌ تصریح کرد: همه بدانند باید کرامت مردم را حفظ کرد و هیچ‌کس حق ندارد به کرامت مردم کوچکترین خدشه ای وارد کند.

دیدار رئیس دفتر رهبر انقلاب با رئیسی

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با حضور در دفتر سید ابراهیم رئیسی، انتخاب وی به‎‌عنوان هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.