آرشیو خبرهای انتخابات

تحول قضائی با اقتدار و توان بیشتر ادامه خواهد یافت

منتظری در مراسم تکریم و معارفه رئیس قوه قضائیه:

حجت‌الاسلام والمسلمین «محمدجعفر منتظری» دادستان کل کشور با تقدیر و تشکر از مقام معظم رهبری که برای دومین بار مدیریت عالی و ریاست قوه قضاییه را از درون دستگاه قضا انتصاب فرمودند، گفت: همواره یکی از انتظارات مجموعه قضایی، انتخاب ریاست عالی دستگاه قضا از درون قوه قضاییه بوده است که خوشبختانه این انتظار به حق در دو سال و نیم قبل محقق شد و مدیریت عالی قوه قضاییه از درون دستگاه قضا انتخاب شد که متاسفانه این دوران، دوران کوتاهی بود و رئیس قوه قضاییه، منتخب مردم برای تصدی پست ریاست جمهوری شد.

156 بازدید
رهبر معظم انقلاب اسلامی: حرکت آقای رئیسی در دو سال اخیر در قوه قضاییه مصداق حرکت جهادی شبانه‌روزی بود

لازم است یک خدا قوّتی به جناب آقای رئیسی عرض بکنیم. ایشان در این دو سال و چند ماهی که مسئولیت قوه‌ی قضائیه را داشتند حقاً زحمت کشیدند، تلاش کردند.

865 بازدید
رئیسی:متناسب‌سازی حقوق کارمندان و کارگران با وضع تورمی ضروری است

سید ابراهیم رئیسی در گفتگوی زنده تلویزیونی از شبکه یک سیما با گرامیداشت هفته قوه قضائیه و یاد و خاطره آیت الله بهشتی و 72 تن از یاران انقلاب اسلامی افزود: شناخت شخصیت آیت الله دکتر بهشتی را به همه عزیزان به ویژه جوانان توصیه می کنم چرا که ایشان شخصیت بسیار جامعی داشت.

1315 بازدید
رئیسی: دولت من خط قرمز نخواهد داشت

در گفت‌وگو با برنامه «بدون تعارف» عنوان شد

سید ابراهیم رئیسی، منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در نخستین گفت‌وگوی تلویزیونی خود مهمان برنامه بدون تعارف شد و گفت: دولت من خط قرمز نخواهد داشت همان‌طور که در قوه قضائیه خط قرمز نداشته‌ام.

2730 بازدید
تماس تلفنی رئیس‌جمهور ونزوئلا با رئیسی

نیکولاس مادورو، رئیس جمهور ونزوئلا در تماس تلفنی با سید ابراهیم رئیسی، انتخاب وی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

711 بازدید
مردم باید احساس کنند در زندگی و کارشان گشایش ایجاد خواهد شد

رئیسی در مراسم تجدید بیعت با امام خمینی(ره):

سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه و رئیس جمهور منتخب، صبح امروز در آیین تجدید میثاق مسؤولان عالی قضائی با امام خمینی(ره) با بیان اینکه میثاق امام میثاق با همه خوبی‌هاست،‌ گفت: میثاق با امام میثاق با ارزش‌های انقلاب اسلامی و کارکردن و تلاش کردن برای خداست و میثاق با امام، توجه به مردم، مردمداری و مردمی بودن است.

1064 بازدید
باید از زندگی مردم گره‌گشایی کرد/ محور انتخاب همکارانم شایسته‌سالاری است

رئیسی در اجتماع مردم مشهد:

رئیس جمهور منتخب جمهوری اسلامی ایران با تأکید بر اینکه در دولت همه کسانی که در جای جای دولت مشغول کارند، قبول داشتن بنده شرط کار در دولت نیست ولی حفظ کرامت مردم شرط کار در این دولت است،‌ تصریح کرد: همه بدانند باید کرامت مردم را حفظ کرد و هیچ‌کس حق ندارد به کرامت مردم کوچکترین خدشه ای وارد کند.

950 بازدید
دیدار رئیس دفتر رهبر انقلاب با رئیسی

رئیس دفتر مقام معظم رهبری با حضور در دفتر سید ابراهیم رئیسی، انتخاب وی به‎‌عنوان هشتمین رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفت.

816 بازدید
فرماندهان ارشد کشور با رئیسی دیدار کردند

سرلشکر محمدحسین باقری، رئیس ستاد کل نیروهای مسلح و جمعی از فرماندهان عالی‌رتبه نظامی در دیدار با رئیسی، انتخاب وی به عنوان رئیس جمهوری اسلامی ایران را تبریک گفتند.

1132 بازدید
اسد انتخاب رئیسی را تبریک گفت

رئیس جمهوری سوریه پیروزی سید ابراهیم رئیسی را در انتخابات ریاست جمهوری ایران تبریک گفت و برای تقویت همکاری‌ها و منافع مشترک میان دو طرف اعلام آمادگی کرد.

726 بازدید
خادم همه مردمم حتی آنان‌که رأی ندادند/ دولتم امیدآفرین خواهد بود/ امنیت کامل برای بازگشت ایرانیان خارج فراهم است

رئیسی در نشست خبری:

سید ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور منتخب مردم در سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری، ساعت 14 بعد از ظهر امروز دوشنبه، در نخستین نشست خبری خود در جمع نمایندگان رسانه‌های داخلی و خارجی که در مجتمع شهید بهشتی تهران برگزار شد، خود را خادم همه مردم اعلام کرد و گفت: دولت مردمی، دولت امیدآفرین و اعتمادساز خواهد بود.

1176 بازدید
رئیس‌جمهور هند انتخاب رئیسی را تبریک گفت

رئیس‌جمهور هند با تبریک به سید ابراهیم رئیسی برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری ایران در خصوص تداوم روابط دوجانبه نزدیک و گرم با ایران ابراز امیدواری کرد.

952 بازدید
ظریف با رئیسی دیدار کرد

محمدجواد ظریف امروز دیداری یک ساعت و نیمه با سید ابراهیم رئیسی داشته و درباره برجام و سیاست خارجی به گفت‌وگو پرداخته است.

1411 بازدید