آرشیو اخبار

دکتر رئیسی: امیدواریم همکاری‌های مشترک با عراق در دوره جدید ارتقا یابد

نشست مطبوعاتی رئیس جمهور و نخست وزیر عراق؛

رئیس جمهور اظهار داشت: امروز ایران و عراق در گستره‌ وسیعی از مسائل سیاسی، اقتصادی، امنیتی، اجتماعی، فرهنگی و علمی و فناوری همکاری بسیار خوب و نزدیکی دارند و امیدواریم در دوره جدید این همکاری‌ها ارتقا یابد.

9 بازدید
آیت‌الله رئیسی: ایران همواره از ملت واحد و دولت قوی در عراق استقبال و حمایت می‌کند

دیدار رئیس جمهور و نخست وزیر عراق؛

رئیس جمهور اظهار داشت: روابط جمهوری اسلامی ایران با عراق، روابطی متفاوت و ممتاز است و تقویت و تعمیق روابط دوجانبه باید به گسترش و ارتقای سطح تعاملات منطقه‌ای و بین‌المللی در راستای استقرار هر چه بیشتر صلح و ثبات در منطقه و جهان بیانجامد.

6 بازدید
تبریک به دولت قطر برای برگزاری خوب جام جهانی فوتبال/ تأکید بر توسعه روابط راهبردی و اجرایی شدن توافقات دو جانبه

در گفتگوی تلفنی رئیس جمهور با امیر قطر مطرح شد؛

رئیس جمهور با اشاره به توسعه همه جانبه روابط سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی تهران-دوحه پیگیری توافقات انجام شده تا رسیدن به نتیجه مطلوب را خواستار شد.

9 بازدید
اقدامات نیروی دریایی زمینه ساز امنیت کشتیرانی و رونق تجارت در منطقه شده است/ قدردانی از مجاهدت افسران و صبوری خانواده ها

رئیس جمهور در جمع خانواده شهدا و کارکنان نیروی دریایی ارتش در جاسک:

دکتر رئیسی گفت: از زمانی که نیروی دریایی ما در منطقه حضور موثر پیدا کرده است، امنیت کشتیرانی برقرار شده و تجارت رونق یافته است.

11 بازدید
تاکید بر تلاش مضاعف سازمان برنامه‌ و بودجه در تهیه پیش‌نویس قانون برنامه هفتم توسعه

دکتر رئیسی در جلسه هیئت دولت:

رئیس جمهور با اشاره به نگاه مشترک و هماهنگ روسای قوا در زمینه «مولدسازی دارایی‌های دولت»، وزارت اقتصاد و دارایی را مکلف کرد برای جبران عقب‌ماندگی‌ها در این حوزه، موضوع را با همکاری همه دستگاه‌ها تا رسیدن به نتیجه مطلوب با جدیت پیگیری کند.

26 بازدید
تبدیل سواحل مکران به مرکز اقتصادی و تجاری برای همه کشور از اولویت‌های دولت است/ سرمایه‌گذاران اطمینان داشته باشند که سرمایه‌گذاری در جاسک تضمین سرمایه و سود را به همراه دارد/ ملت ایران از همه توطئه‌های دشمن سربلند بیرون آمد و به دنیا اعلام می‌کنیم بر

آیت‌الله رئیسی در اجتماع مردم شهرستان جاسک:

رئیس جمهور خدمتگزاری به مردمی که دشمن را در توطئه اخیر هم ناکام گذاشتند افتخاری برای دولت دانست و تأکید کرد: دشمن انواع توطئه‌ها را علیه ملت ایران به کار بست اما این ملت از همه این توطئه‌ها سربلند بیرون آمد و امروز به همه عالم اعلام می‌کند که همچنان بر آرمان‌های بلند انقلاب شکوهمند اسلامی‌مان تأکید داریم.

27 بازدید
بدنه اجرایی کشور از روحیه و فرهنگ بسیجی برای پیشرفت و کار جهادی استفاده کند/ تلاش برای حفظ امنیت مردم برکات فراوانی را در جامعه گسترش خواهد داد

دکتر رئیسی در دیدار با جمعی از بسیجیان:

رئیس جمهور روحیه و فرهنگ بسیجی را مدل و شیوه‌ای موفق برای پیشرفت و کار جهادی در کشور دانست و بر بهره‌گیری از این روحیه و فرهنگ در بدنه اجرایی کشور تاکید کرد.

27 بازدید
بدون ملاحظه از تولید کالای بی‌کیفیت در هر بخش یا سازمانی جلوگیری کنید

رئیس جمهور در جلسه شورای عالی استاندارد:

رئیس جمهور صیانت از اعتماد مردم به سازمان استاندارد را مورد تأکید قرار داد و اظهار داشت: این سازمان موظف است بدون کمترین ملاحظه و مسامحه‌ای از تولید یا توزیع کالای بی‌کیفیت و غیراستاندارد در کشور جلوگیری کند.

14 بازدید
آیت‌الله رئیسی: مالزی برای ایران جزو اولویت‌های اسلامی و آسیایی است

گفتگوی تلفنی رئیس جمهور و نخست وزیر مالزی؛

رئیس جمهور با بیان اینکه مالزی برای ایران جزو اولویت‌های اسلامی و آسیایی است، اظهار داشت: ایران و مالزی ظرفیت‌های بزرگ و متنوعی در عرصه‌های اقتصادی، فناوری، فرهنگی و همکاری‌های بین‌الملل دارند که اهتمام جدی مسئولین دو کشور می‌تواند این ظرفیت‌ها را در راستای منافع دو ملت فعلیت ببخشد.

23 بازدید
معادل ۹۰ هزار میلیارد تومان از سهام دولت در پالایشگاه امام خمینی شازند به سازمان تامین اجتماعی واگذار می‌شود

با تصویب شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی قوا و به منظور تقویت بنیه مالی سازمان تامین اجتماعی؛

معادل ۹۰ هزار میلیارد تومان از سهام دولت در پالایشگاه امام خمینی شازند، با هدف تقویت بنیه مالی سازمان تامین اجتماعی برای پرداخت به موقع مستمری بازنشستگان و مطالبات بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها و داروخانه‌ها به این سازمان واگذار می‌شود.

20 بازدید
دعوت همگانی برای مشارکت در حرکت تحولی و جهادی برای خدمت به مردم و پیشرفت کشور

آیت‌الله رئیسی در شورای اداری اسلامشهر:

رئیس جمهور اظهار داشت: از همه شما مردم و مسئولان می‌خواهم که در یک حرکت تحولی و یک کار متفاوت و یک کار جهادی برای خدمت به مردم، پیشرفت کشور، ایجاد نشاط اجتماعی، ارتقای مشارکت اجتماعی و افزایش سرمایه اجتماعی و حاکمیت ارزش‌های الهی بر زندگی مردم در کشور مشارکت کنید.

40 بازدید
آمریکا و متحدانش در توطئه اخیر از ملت بزرگ ایران سیلی محکمی خواهند خورد

دکتر رئیسی در اجتماع مردم اسلامشهر:

رئیس جمهور خطاب به دشمنان با بیان اینکه ملت مسلمان ایران که دل در گرو این انقلاب و نظام دارند تاکنون بسیاری از محاسبات شما را نقش برآب کرده‌اند، تاکید کرد: آمریکا و متحدانش بدانند که این ملت امروز در مواجهه با توطئه‌های اخیر، شما را پشیمان خواهد کرد و از ملت بزرگ ایران سیلی محکمی خواهید خورد.

31 بازدید