آرشیو اخبار

انسان در زندگی خود نباید تسلیم محدودیت‌ها شود/ تلاش کنید با توکل بر خدا و همت و تلاش مضاعف افرادی تاثیرگذار و آینده‌ساز باشید

آیت‌الله رئیسی در ضیافت افطار با جمعی از ایتام:

رئیس جمهور با تاکید بر اینکه انسان در زندگی خود نباید تسلیم محدودیت‌ها شود، اظهار داشت: چه بسیار افراد موفقی هستند که محدودیت‌ها و کاستی‌های زندگی خود را تبدیل به انگیزه و فرصت‌هایی برای پیشرفت کرده و با توکل بر خدا و تلاش مضاعف به مدارج عالی اجتماعی رسیده و هم آینده خود را درخشان کرده‌اند و هم دستگیر دیگران شده‌اند.

3 بازدید
مهار تورم و رشد تولید نه یک برنامه مقطعی، بلکه برنامه دائم دولت تا تحقق آن است

دکتر رئیسی در اولین جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی دولت در سال ۱۴۰۲:

رئیس جمهور با اشاره به نامگذاری سال، "مهار تورم و رشد تولید" را که امروز دغدغه مهم مردم، دولت و رهبری معظم انقلاب اسلامی است، نه یک برنامه مقطعی بلکه برنامه دائم دولت تا تحقق آن دانست و وزرای اقتصادی دولت را مکلف کرد برنامه‌های پیشنهادی خود را در قالب نسخه عملیاتی و اجرایی مهار تورم و رونق تولید ارائه کنند.

13 بازدید
آیت‌الله رئیسی: سال ۱۴۰۲ سال تداوم تلاش مضاعف و شبانه‌روزی دولت برای خدمتگزاری است/ تاکید بر بسیج همه ظرفیت‌ها و برنامه‌ریزی منسجم برای تحقق شعار سال ۱۴۰۲

در دیدار عیدانه صدها نفر از کارگزاران نظام با رئیس جمهور مطرح شد؛

رئیس جمهور در دیدار عیدانه صدها نفر از کارگزاران نظام با وی، با تاکید بر بسیج همه ظرفیت‌ها و برنامه‌ریزی منسجم برای تحقق شعار سال ۱۴۰۲، اظهار داشت: سال ۱۴۰۲ سال تداوم تلاش مضاعف و شبانه‌روزی دولت برای خدمتگزاری است.

14 بازدید
سال۱۴۰۱ سال قدرت مردم و قهرمانی ملت ایران و درخشش در میدان‌های سرنوشت‌ساز بود

دکتر رئیسی در پیام نوروزی سال ۱۴۰۲:

رئیس جمهور با بیان اینکه برنامه اصلی دولت در سال ۱۴۰۲ کنترل تورم همراه با رشد پایدار اقتصادی است، تصریح کرد: به مردم عزیزمان اطمینان می‌دهم، در سال جدید تلاش خادمان شما در دولت برای تحقق وعده‌ها، از جمله «بهبود معیشت مردم»، «فساد ستیزی»، «مهار تورم»، «تقویت تولید» و «افزایش اشتغال»، به صورت شبانه‌روزی و بی‌وقفه خواهد بود.

59 بازدید
رئیس جمهور سال نو را خدمت مقام معظم رهبری تبریک گفت/ دکتر رئیسی: دولت با همه توان تحقق شعار سال را دنبال خواهد کرد

در گفتگوی تلفنی؛

رئیس جمهور در تماس تلفنی با رهبر معظم انقلاب اسلامی ضمن تبریک سال نو خاطرنشان کرد: دولت در سال جدید با همه توان، بهبود اقتصاد و معیشت مردم و تحقق شعار سال را دنبال خواهد کرد.

57 بازدید
تبریک عید نوروز از سوی سران تعدادی از کشورها به دکتر رئیسی

با ارسال پیام‌های جداگانه صورت گرفت؛

سران کشورهای قرقیزستان، لهستان، تاجیکستان، ازبکستان و روسیه در پیام‌های جداگانه‌ای فرارسیدن عید نوروز را به رئیس جمهور کشورمان تبریک گفتند.

78 بازدید
امروز شاهد جلوه ارزشمندی از «ما می‌خواهیم، ما می‌دانیم و ما می‌توانیم» ملت ایران هستی

آیت‌الله رئیسی در آیین افتتاح بخش نخست فاز ۲ پالایشگاه آبادان:

رئیس جمهور با تاکید بر ضرورت فعال‌تر شدن صنایع پایین‌دستی در کنار پالایشگاه آبادان برای تبدیل هر چه بیشتر مواد اولیه به فرآورده‌های با ارزش افزوده بالاتر اظهار داشت: یکی دیگر از ضرورت‌هایی که وزارت نفت باید نسبت به آن اهتمام کند، تدوین الگوی مصرف برای مدیریت مصرف در کنار مدیریت تولید است چرا که اگر مصرف مدیریت نشود، به مشکل برخواهیم خورد.

114 بازدید
برای حل مشکل پرداخت حقوق معلمان در اسرع وقت با مسئولان مربوطه جلسه‌ای برگزار شود

دستور آیت‌الله رئیسی به معاون اول برای حل اشکالات در پرداخت حقوق معلمان؛

رئیس جمهور در پی اشکالات ایجاد شده در پرداخت حقوق معلمان، به معاون اول دستور داد در اسرع وقت جلسه‌ای با حضور مسئولان مربوطه برای حل مشکل تشکیل و نتیجه گزارش شود.

36 بازدید
اردوهای راهیان نور تلاشی ارزشمند و موثر برای آشنایی نسل جوان با ارزش‌ها و شهدای دفاع مقدس است

دکتر رئیسی در جمع زائران راهیان نور در یادمان شهدای غواص:

رئیس جمهور با اشاره به تلاش‌های دشمن برای جذب نوجوانان و جوانان با تکیه بر هجمه‌های فرهنگی و اخلاقی اظهار داشت: باید از بانیان و برگزارکنندگان راهیان نور که حرکتی بسیار ارزشمند، موثر و زیبا برای آشنایی نوجوانان و جوانان با ارزش‌ها و شهدای ۸ سال دفاع مقدس است، قدردانی و حمایت کنیم و نباید اجازه دهیم نسل نوجوان و جوان ایران اسلامی تحت تاثیر هجمه‌های دشمنان قرار گیرند.

30 بازدید
افتتاح بخش نخست فاز ۲ طرح توسعه و تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان

با حضور دکتر رئیسی صورت گرفت؛

همزمان با روز «ملی شدن صنعت نفت»، بخش نخست فاز ۲ طرح توسعه و تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان که یکی از بزرگترین پروژه‌های پالایشی در منطقه غرب آسیا محسوب می‌شود، با حضور رئیس جمهور رسما افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.

30 بازدید
آیت‌الله رئیسی وارد آبادان شد

به منظور افتتاح یکی از بزرگترین پروژه‌های پالایشی منطقه غرب آسیا؛

رئیس جمهور همزمان با روز «ملی شدن صنعت نفت»، به منظور افتتاح رسمی بخش نخست فاز ۲ طرح توسعه و تثبیت ظرفیت پالایشگاه آبادان به عنوان یکی از بزرگترین پروژه‌های پالایشی در منطقه غرب آسیا، دقایقی قبل وارد آبادان شد.

32 بازدید
دستگاه‌های اجرایی تمام همت خود را برای خدمت‌رسانی بهتر به ملت بزرگ ایران در ایام تعطیلات به کار گیرند

تأکید آیت‌الله رئیسی در آخرین جلسه امسال هیئت دولت:

رئیس جمهور با تأکید بر تلاش مضاعف مسئولان در مقابله با کم‌فروشی و گران‌فروشی بویژه در ایام تعطیلات نوروز، دستگاه‌های دولتی را موظف کرد در ایام تعطیلات با نظارت و تلاش بیشتر در حوزه‌های مختلف، تمهیدات و پیش‌بینی‌های لازم را برای خدمت‌رسانی بهتر به ملت بزرگ ایران در نظر بگیرند.

48 بازدید
دست‌اندرکاران برگزاری حج با هم‌افزایی در خدمات‌رسانی به زائران خانه خدا به وظایف خود عمل کنند/ با تقسیم صحیح وظایف شرایط مناسبی برای خدمات‌رسانی مطمئن و آرامش‌بخش به حجاج فراهم شود

دکتر رئیسی در جلسه شورای‌عالی حج:

رئیس جمهور با تاکید بر تمهید مقدمات بهره‌برداری بهتر زائران خانه خدا از معنویت و برکات اعمال حج، دستگاه‌های مجری و دست‌اندرکار امور حج را موظف کرد، با تقسیم صحیح وظایف و داشتن انضباط در عمل و رفتار، شرایط مناسبی برای خدمات‌رسانی مطمئن و آرامش‌بخش به حجاج فراهم کنند.

34 بازدید
امروز فضای کشور فضای کار و تلاش است و چنین فضایی حتماً رضایتمندی و اعتماد مردم را به دنبال خود دارد

آیت‌الله رئیسی در آیین افتتاح ۵ ایستگاه جدید متروی تهران:

رئیس جمهور با قدردانی از اقدامات و خدمات مدیریت شهری تهران اظهار داشت: امروز فضای کشور فضای کار و تلاش است و چنین فضایی حتماً رضایتمندی و اعتماد مردم را به دنبال خود دارد و برای کشور تولید قدرت می‌کند.

33 بازدید