آرشیو اخبار

از دستور تشکیل «شورای راهبردی» تا لزوم تعیین «استاندار ویژه» برای خوزستان

تأکیدات امروز آیت الله رئیسی در «نشست ویژه بررسی مسائل خوزستان»:

رئیس‌جمهور منتخب گفت: برای حل مشکلات خوزستان در دولت سیزدهم حتی یک روز هم معطل نخواهیم شد و بررسی مسائل و تدوین برنامه برای خوزستان را آغاز کرده‌ایم.

223 بازدید
گسترش روابط با همسایگان، اولویت نخست سیاست خارجی دولت سیزدهم است

آیت‌الله رئیسی در گفت‌وگوی تلفنی رئیس جمهور ترکمنستان:

رئیس‌جمهور تر‌کمنستان در تماس تلفنی با رئیس‌جمهور منتخب، ضمن تبریک عید قربان، از دکتر رئیسی دعوت کرد تا در اولین فرصت سفر رسمی به ترکمنستان داشته باشد.

156 بازدید
دولت به قوانین حمایتی از ورزشکاران عمل کند

رئیس‌جمهور منتخب در دیدار رئیس کمیته ملی المپیک:

سید رضا صالحی‌امیری، رئیس کمیته ملی المپیک، صبح امروز سه‌شنبه با حضور در دفتر رئیس‌جمهور منتخب، گزارشی از اقدامات این کمیته و نیز آخرین وضعیت آمادگی و اعزام تیم‌های ورزشی کشورمان به رقابت‌های المپیک ۲۰۲۱ توکیو ارائه کرد.

118 بازدید
تماس تلفنی رئیس‌جمهور منتخب با نماینده ولی فقیه و استاندار خوزستان

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی امروز شنبه در تماسهای تلفنی جداگانه ای با حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان و امام جمعه اهواز و قاسم سلیمانی دشتکی استاندار خوزستان گفتگو کرد.

325 بازدید
مصونیت مردم قبل از پاییز و زمستان اهمیت ویژه دارد

رئیس‌جمهور منتخب در نشست با مسئولان و کارشناسان حوزه واکسن کرونا:

آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در نشستی با مسئولان و کارشناسان حوزه واکسن و واکسیناسیون کرونا بر ضرورت مصونیت مردم تا قبل از ورود به فصل پاییز و زمستان تأکید کرد.

271 بازدید
اساتید و نخبگان اقتصادی در دیدار با رئیسی چه گفتند؟

اساتید و نخبگان اقتصادی کشور در دیدار با رئیس‌جمهور منتخب، از ترسیم نقشه وضعیت فعلی اقتصاد ایران تا ارائه راهکارهای عملی برای حوزه‌های بانکی، بورس، مالیات و ارز دولتی سخن گفتند.

470 بازدید