آیت الله رئیسی در دیدار با جمعی از خانواده های شهدای استان همدان:

آیت الله رئیسی در دیدار با جمعی از خانواده های شهدای استان همدان:

آیت الله رئیسی در دیدار با جمعی از خانواده های شهدای استان همدان:

رئیس جمهور خانواده شهدا را نماد ایثار و ازخودگذشتگی در کشور خواند و گفت: شهدای ایران اسلامی، به مثابه پرچم برافراشته حق در طول تاریخ می‌درخشند و تلاش دشمن برای کاهش درخشش این نمادهای ملی و اسلامی، ناکام خواهد ماند.

آیت‌الله دکتر سیدابراهیم رئیسی روز پنجشنبه در دیدار با جمعی از خانواده‌های شهدای استان همدان بر ضرورت توجه به خانواده شهدا و ایثارگران تاکید کرد و اظهار داشت: همیشه حضور در کنار خانواده شهدا را از توفیقات و سعادت زندگی خودم می‌دانم.
آقای رئیسی با تاکید بر ضرورت تبیین زندگی و ویژگی‌های شهدا برای نسل جوان و نوجوان کشور، افزود: شهدا نماد حق‌طلبی، تدین، تعهد و عشق به میهن بودند، دستگاه فرهنگی و رسانه‌ای کشور باید بیش از گذشته به معرفی این الگوها در کشور اهتمام داشته باشد.
رئیس جمهور حل مشکلات کشور را در گروی بسط روحیه جهاد و شهادت در کشور خواند و گفت: با تسری روحیه شهدا و ویژگی‌های شخصیتی آنها در عرصه‌های مختلف است که می‌شود، بر تمام مشکلات کشور غلبه کرد.
رئیس جمهور همه دست اندرکاران امروز کشور را علاقه مند به حفظ خون شهدا دانست و تصریح کرد: خانواده شهدا یادگاران گرانقدر آن ایثارگران و مجاهدان بزرگ هستند و نقش مهمی را در تبیین فرهنگ جهاد و شهادت در کشور بر عهده دارند.
رئیس جمهور مفهوم شهادت را مظهر ایستادگی و نماد حق‌طلبی در کشور خواند و گفت: دشمنان دوست ندارند این پرچم برافراشته بماند اما قطعا در این راه ناکام خواهند ماند.