پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت پدر شهیدان حمزه‌پور

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت پدر شهیدان حمزه‌پور

رئیس جمهور در پیامی درگذشت پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر محمدجواد، احمد و قاسم حمزه‌پور را به مردم شهید پرور استان کرمان و به ویژه خانواده محترم این مرحوم تسلیت گفت.

آیت‌الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مرحوم حاج محمدعلی حمزه‌پور پدر بزرگوار شهیدان گرانقدر محمدجواد، احمد و قاسم حمزه‌پور، تصریح کرد: همزمان تقدیم سه فرزند برومند در دفاع از کیان کشور و مبارزه با اشرار کوردل، از خودگذشتگی و صبری عظیم می‌طلبد که فقط انسان‌های پرورش یافته در مکتب خاندان عصمت و طهارت(ع) و فرهنگ متعالی ایثار و شهادت، به این افتخار نائل می‌شوند.

متن پیام به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم
درگذشت اسوه مقاومت و فداكاري، مرحوم حاج محمدعلی حمزه‌پور، پدرگرامی شهیدان گرانقدر محمدجواد، احمد و قاسم حمزه‌پور، موجب تألم خاطر شد.
همزمان تقدیم سه فرزند برومند در دفاع از کیان کشور و مبارزه با اشرار کوردل، از خودگذشتگی و صبری عظیم می‌طلبد که فقط انسان‌های پرورش یافته در مکتب خاندان عصمت و طهارت(ع) و فرهنگ متعالی ایثار و شهادت، به این افتخار نائل می‌شوند.
اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم و مردم شهیدپرور استان کرمان تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند بزرگ برای این مرحوم علّو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای بازماندگان معزز صبر و سلامتی مسألت دارم.

سيد ابراهيم رئيسي
رئيس جمهوري اسلامي ايران