حضور اعضای جدید در دولت فرصتی برای استفاده از تجربیات پیشین و ظرفیت‌های جدید در پیشبرد موثرتر ماموریت‌ها

دکتر رئیسی در جلسه هیئت دولت مطرح کرد؛

حضور اعضای جدید در دولت فرصتی برای استفاده از تجربیات پیشین و ظرفیت‌های جدید در پیشبرد موثرتر ماموریت‌ها

رئیس جمهور با تبریک حضور وزرای جدید در دولت اظهار داشت: حضور اعضای جدید در دولت فرصتی است تا با بهره‌گیری از تجربیات پیشین و همفکری و استفاده از توانمند‌ی‌ها و ظرفیت‌های جدید، و عزم، اراده و خرد جمعی، ماموریت‌ها و امور مربوط به دولت را موثرتر و کارآمدتر به پیش برد.

دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت با تبریک حضور وزرای جدید در دولت گفت: حضور اعضای جدید در دولت فرصتی است تا با بهره‌گیری از تجربیات پیشین و همفکری و استفاده از توانمند‌ی‌ها و ظرفیت‌های جدید، و عزم، اراده و خرد جمعی، ماموریت‌ها و امور مربوط به دولت را موثرتر و کارآمدتر به پیش برد.

رئیس جمهور همچنین با ابراز رضایت از گزارش وزیر راه و شهرسازی درباره اقدامات موثر این وزارتخانه برای ساماندهی وضعیت مسکن در راستای پیگیری سیاست‌های دولت در زمینه واگذاری زمین و اعمال سیاست‌های مدیریت عرصه مسکن، خواستار تداوم این اقدامات شد.

دکتر رئیسی در ابتدای سخنان خود با تبریک فرارسیدن ماه ذی‌الحجه و نیز اعیاد این ماه اظهار داشت: در این ماه درهای رحمت به روی انسان‌ها گشوده می‌شود و باید از این فرصت برای بهره‌مندی از عنایات الهی به ویژه در راستای حل مشکلات بهره مضاعف گرفت.