رئیس جمهور در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی را تسلیت گفت

رئیس جمهور در پیامی درگذشت حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی را تسلیت گفت

رئیس جمهور در پیامی درگذشت عالم وارسته، انقلابی و عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای محمدرضا آشتیانی را به بیت مکرمه، علمای اعلام، جامعه مدرسین و طلاب حوزه علمیه و مردم شریف قم، تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت عالم وارسته، حجت‌الاسلام والمسلمین محمدرضا آشتیانی، تصریح کرد: این مدرس و محقق علوم دینی که سه دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی را در کارنامه درخشان خود دارد، همواره در سنگر تدریس و جهاد تبیین، اهتمام ویژه داشت و آثار ماندگاری در حوزه تفسیر قرآن و نهج‌البلاغه و نشر و ترویج معارف اهل بیت (ع) به یادگار گذاشت.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛
بسم‌الله الرحمن الرحیم
درگذشت عالم وارسته، انقلابی و عضو برجسته جامعه مدرسین حوزه علمیه قم، حجت‌الاسلام والمسلمین جناب آقای محمدرضا آشتیانی موجب تأثر خاطر شد.
این مدرس و محقق علوم دینی که سه دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی را در کارنامه درخشان خود دارد همواره در سنگر تدریس و جهاد تبیین، اهتمام ویژه داشت و آثار ماندگاری در حوزه تفسیر قرآن و نهج‌البلاغه و نشر و ترویج معارف اهل بیت (ع) به یادگار گذاشت.
اینجانب فقدان این استاد فرهیخته را به بیت مکرمه، علمای اعلام، جامعه مدرسین و طلاب حوزه علمیه و مردم شریف قم تسلیت عرض می‌کنم و از درگاه خداوند بزرگ برای این مرحوم علو درجات و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران