استقبال مردمی از دکتر رئیسی در بدو ورود به بم

استقبال مردمی از دکتر رئیسی در بدو ورود به بم

رئیس جمهور در بدو ورود به شهرستان بم مورد استقبال جمعی از مردم این شهرستان که در مسیر خروجی فرودگاه این شهرستان اجتماع کرده بودند، قرار گرفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز جمعه در بدو ورود به شهرستان بم در اجتماع گروهی از مردم این شهرستان که به استقبال وی آمده بودند، ضمن تبریک عید قربان گفت: در سفر استانی دولت مردمی به استان کرمان در سال گذشته، حضور کوتاهی نیز در شهرستان بم داشتیم و به مردم قول دادیم که طرح آب‌رسانی به این شهرستان که از حدود 10 سال قبل نیمه‌کاره رها شده بود، به سرعت تکمیل و به بهره‌برداری خواهد رسید و امروز بعد از گذشت کمتر از یکسال به مدد الهی و با همت و تلاش مسئولان وزارت نیرو این طرح به سرانجام رسیده است.
رئیس جمهور با ابراز خرسندی از این که انتظار 10 ساله مردم برای برخورداری از آب بهداشتی و گوارا به پایان رسیده است، اظهار داشت: به لطف خدا وضعیت شهر بم پس از زلزله شدید این شهر تا حدودی به سامان رسیده است و امیدوارم هر روز شاهد پیشرفت‌های جدید در این منطقه باشیم تا روند مهاجرت نیز معکوس شود.

استقبال‌کنندگان با شعارهای "رئیس جمهور ما تشکر تشکر" از اجرای وعده رئیس دولت مردمی در تکمیل این طرح در مدت کمتر از یکسال قدردانی کردند.