کلان بیمارستان «غدیر» با حضور دکتر رئیسی افتتاح شد

همزمان با عید ولایت و امامت؛

کلان بیمارستان «غدیر» با حضور دکتر رئیسی افتتاح شد

دومین کلان بیمارستان مدرن و مجهز کشور با عنوان مرکز پزشکی، آموزشی و درمانی «غدیر» در مجتمع بیمارستانی شهدای تجریش با حضور رئیس جمهور افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

پروژه ساخت کلان بیمارستان غدیر در قالب طرح توسعه بیمارستان شهدای تجریش به همت یکی از خیرین سلامت در سال 1390 در زمینی به مساحت 6000 متر مربع کلید خورد و در سال 1394 با پیشرفت فیزیکی حدود 5 درصد جهت تکمیل و احداث به قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا (ص) واگذار شد.

با شروع دولت مردمی سیزدهم و تاکیدات آیت‌الله رئیسی مبنی بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام عملیات اجرایی پروژه با فوریت پیگیری و با حمایت‌های مسئولین و اهتمام شبانه‌روزی، با هزینه‌ای بالغ بر 1400 میلیارد تومان تکمیل و به مرحله بهره‌برداری رسید.
کلان بیمارستان مدرن و مجهز، غدیر با زیربنای 62000 متر مربع در 5 بلوک و 13 طبقه با ظرفیت 821 تخت در تراز و استانداردهای جهانی از جمله اتاق عمل‌های جراحی هوشمند با 24 تخت، بخش‌های ویژه CCU،NICU ،ICU، زایمان LDR، اورژانس پیشرفته مجهز به هلی‌پورت هوایی، آنژیوگرافی مغز، تصویر‌برداری، دیالیز فیزیوتراپی درمانگاه‌های فوق تخصصی، آزمایشگاه بخش‌های بستری زنان و مردان و کودکان، با به کارگیری کادر مجرب و بهره‌گیری از فناوری‌های روز جهان با رعایت استانداردهای درمانی به عنوان یکی از کلان بیمارستان‌های مطرح در غرب آسیا  پروژه‌ای مهم در تسهیل هر چه بیشتر فرایند درمان برای بیماران از سراسر ایران اسلامی است.
این بیمارستان مجهز به پیشرفته‌ترین هلی‌پورت اورژانس با قابلیت ارتباط با سازمان هواپیمایی کشوری و اورژانس کشور است که از طریق آن مصدومان در کمترین زمان با بالگرد به این بیمارستان منتقل می‌شوند.
با افتتاح این کلان بیمارستان مدرن 821 تخت مجهز به مدار ارائه خدمات درمانی کشور افزوده خواهد شد.