پیام تسلیت دکتر رئیسی در پی درگذشت مادر شهیدان سجادی

پیام تسلیت دکتر رئیسی در پی درگذشت مادر شهیدان سجادی

رئیس جمهور در پیامی درگذشت مادر بزرگوار شهیدان والامقام سید علی‌اکبر و سید حسین سجادی و مادر همسر شهید والامقام محمد صالحی را به مردم شهید پرور استان مرکزی و به ویژه خانواده محترم آن مرحومه تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت حاجیه خانم رقیه سلطان ستوده مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر سید علی‌اکبر و سید حسین سجادی و مادر همسر شهید والامقام محمد صالحی تصریح کرد: این بانوی مومنه و اسوه مقاومت و صبوری که فداکاری و ایثار را با شیرینی عشق به ائمه اطهار (ع) در جان فرزندان خود پرورانده بود، الگوی درخشانی برای همه مادران شجاع و آزاده این مرز و بوم است.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛
بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت حاجیه خانم رقیه سلطان ستوده مادر بزرگوار شهیدان گرانقدر سید علی‌اکبر و سید حسین سجادی و مادر همسر شهید والامقام محمد صالحی، موجب تألم خاطر شد.
این بانوی مومنه و اسوه مقاومت و صبوری که فداکاری و ایثار را با شیرینی عشق به ائمه اطهار (ع) در جان فرزندان خود پرورانده بود، الگوی درخشانی برای همه مادران شجاع و آزاده این مرز و بوم است.
این‌جانب مصیبت وارده را به مردم شهیدپرور استان مرکزی و به ویژه خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می‌گویم و از درگاه ایزد رحمان برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و اجر مسئلت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران