پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهید دقایقی

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهید دقایقی

رئیس جمهور در پیامی درگذشت مرحومه حاجیه خانم نصرت همراهی، نماد راستین ایثار و فداکاری و مادر بزرگوار شهید والامقام، سرلشکر اسماعیل دقایقی را به خانواده محترم آن مرحومه و مردم شهیدپرور استان خوزستان تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مادر بزرگوار شهید والامقام سرلشکر اسماعیل دقایقی از فرماندهان سلحشور دوران دفاع مقدس تصریح کرد: این مادر پرهیزگار با اعتقاد راسخ به آموزه‌های متعالی اسلام و ارادت خالصانه به بانوی خود حضرت فاطمه زهرا (س) در دامان پاک و پرمهرش فرزندی چون شهید دقایقی را پرورش داد که برای سربلندی میهن و عظمت اسلام در صحنه‌های مختلف افتخارآفرین شد.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم
درگذشت مرحومه حاجیه خانم نصرت همراهی، نماد راستین ایثار و فداکاری و مادر بزرگوار شهید والامقام سرلشکر اسماعیل دقایقی از فرماندهان سلحشور دوران دفاع مقدس، موجب تأثر خاطر شد.
این مادر پرهیزگار با اعتقاد راسخ به آموزه‌های متعالی اسلام و ارادت خالصانه به بانوی خود حضرت فاطمه زهرا (س) در دامان پاک و پرمهرش فرزندی چون شهید دقایقی را پرورش داد که برای سربلندی میهن و عظمت اسلام در صحنه‌های مختلف افتخارآفرین شد. بی‌شک یاد و خاطره این مادر در دفتر زرین فرهنگ ایثار و شهادت برای همیشه ماندگار خواهد بود.
اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحومه و مردم شهیدپرور استان خوزستان تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان رحمت واسعه الهی و همجواری با فرزند شهیدش و برای عموم بازماندگان معزز صبر و سلامتی مسئلت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران