پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان اصغری ترکانی

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان اصغری ترکانی

رئیس جمهور در پیامی درگذشت ام‌الشهداء مرحومه شهربانو عباس آزاد، مادر بزرگوار شهیدان والامقام علی‌اکبر، علی‌اصغر و محمدرضا اصغری ترکانی را به خانواده آن مرحوم تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مرحومه شهربانو عباس آزاد، مادر بزرگوار شهیدان والامقام علی‌اکبر، علی‌اصغر و محمدرضا اصغری ترکانی، تصریح کرد: این بانوی مومنه و صبور که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (ع)، سه فرزند دلاور و دلبند خود را در دوران دفاع مقدس تقدیم اسلام و انقلاب و دفاع از کیان کشور نمود، الگویی ماندگار برای همه مادران این مرز و بوم است.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛
بسم‌الله الرحمن الرحیم
درگذشت ام‌الشهداء مرحومه حاجیه خانم شهربانو عباس آزاد، مادر بزرگوار شهیدان والامقام علی‌اکبر، علی‌اصغر و محمدرضا اصغری ترکانی، موجب تأثر خاطر شد.
این بانوی مومنه و صبور که در سایه ارادت خالصانه به خاندان عصمت و طهارت (ع)، سه فرزند دلاور و دلبند خود را در دوران دفاع مقدس تقدیم اسلام و انقلاب و دفاع از کیان کشور نمود، الگویی ماندگار برای همه مادران این مرز و بوم است.
اینجانب مصیبت وارده را به خانواده محترم آن مرحومه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان، علو درجات و همجواری با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران