پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان اسدی

پیام تسلیت رئیس جمهور در پی درگذشت مادر شهیدان اسدی

رئیس جمهور در پیامی درگذشت مادر شهیدان والامقام اسدالله، حیدر و امرالله اسدی، از افتخارآفرینان دوران دفاع مقدس را به خانواده آن مرحومه تسلیت گفت.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تسلیت درگذشت مادر شهیدان والامقام اسدالله، حیدر و امرالله اسدی، تصریح کرد: این مادر فداکار و صبور، با اخلاص و همتی بلند، فرزندانی مجاهد و غیور تربیت و برای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب و حراست از کیان کشور روانه میدان جهاد کرد و نام و یاد خود را برای همیشه در دفتر زرین دفاع مقدس ماندگار کرد.

متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم

درگذشت حاجیه خانم کبری فخاری مادر بزرگوار شهیدان والامقام اسدالله، حیدر و امرالله اسدی، از افتخارآفرینان دوران دفاع مقدس، موجب تألم خاطر شد.

این مادر فداکار و صبور، با اخلاص و همتی بلند، فرزندانی مجاهد و غیور تربیت و برای دفاع از ارزش‌های اسلام و انقلاب و حراست از کیان کشور روانه میدان جهاد کرد و نام و یاد خود را برای همیشه در دفتر زرین دفاع مقدس ماندگار کرد.

اینجانب این ضایعه را به خانواده گرامی این مرحومه تسلیت می‌گویم و از درگاه خداوند متعال برای ایشان علو درجات و همنشینی با فرزندان شهیدش و برای عموم بازماندگان صبر و سلامتی مسئلت دارم.

سید ابراهیم رئیسی

رئیس جمهوری اسلامی ایران