پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان در آسیا

پیام تبریک دکتر رئیسی به مناسبت قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان در آسیا

رئیس جمهور در پیامی قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان کشورمان در رقابت‌های آسیایی در هند را به مردم قهرمان‌پرور ایران تبریک گفت و از تلاش‌های ارزنده تمامی مربیان و دست‌اندرکاران تیم ملی وزنه‌برداری به ویژه ورزشکاران عزیز این رشته پرافتخار قدردانی کرد.

دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان کشورمان در رقابت‌های آسیایی در هند تصریح کرد: درخشش‌های پی در پی اخیر در میادین ورزشی که حاصل تلاش بی‌وقفه و امیدوارانه نوجوانان و جوانان لایق این مرز و بوم است، گواهی بر استعداد و توانمندی‌های آنان در ساختن آینده‌ای سرافرازتر است.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است؛

بسم الله الرحمن الرحیم
قهرمانی امیدبخش تیم ملی وزنه‌برداری نوجوانان کشورمان در رقابت‌های قهرمانی آسیا در هند، بار دیگر شایستگی پولادمردان میهن اسلامی را که بارها در عرصه‌های مختلف جهانی افتخارآفرین شده‌اند، به نمایش گذاشت و مایه فخر و مباهات همه هموطنان شد.
درخشش‌های پی در پی اخیر در میادین ورزشی که حاصل تلاش بی‌وقفه و امیدوارانه نوجوانان و جوانان لایق این مرز و بوم است، گواهی بر استعداد و توانمندی‌های آنان در ساختن آینده‌ای سرافرازتر است.
اینجانب، با کمال مسرت این پیروزی ارزشمند را به مردم قهرمان‌پرور ایران تبریک می‌گویم و از تلاش‌های ارزنده تمامی مربیان و دست‌اندرکاران تیم ملی وزنه‌برداری به ویژه ورزشکاران عزیز این رشته پرافتخار قدردانی می‌کنم. امیدوارم با افزایش حمایت‌ها شاهد تداوم موفقیت نوجوانان عزیز در سایر عرصه‌ها و میادین باشیم.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهوری اسلامی ایران