قدردانی از تلاش‌گران عرصه خبر که در قاب تصویر حضور ندارند

دکتر رئیسی در جلسه هیئت دولت:

قدردانی از تلاش‌گران عرصه خبر که در قاب تصویر حضور ندارند

رئیس جمهور با تاکید بر پیگیری تحقق «حمایت از رشد و رونق تولید»، دستگاه‌های مسئول را به ارتباط منظم با تولیدکنندگان و اتحادیه‌ها و تشکل‌های صنفی، برای اطلاع از نیازهای آنان و انجام اقدامات لازم برای رفع آنها توصیه کرد.

دکتر سید ابراهیم رئیسی صبح امروز چهارشنبه در جلسه هیئت دولت، با اشاره به دیدارهای دو روز گذشته خود با اهالی رسانه گفت: این دیدارها و بازدید از رسانه ملی به بهانه قدردانی از اصحاب خبر و به‌ویژه افرادی بود که در قاب تصویر حضور ندارند، اما در جریان تهیه و انتشار اخبار زحمات زیادی متحمل می‌شوند.
رئیس جمهور افزود: دشمن تلاش دارد با تصویرسازی‌های ناصحیح ایمان و امید جامعه را تضعیف کند و در مقابل، دولت و رسانه‌ها وظیفه دارند در میدان اقدام و عمل و در عرصه تبیین و تنویر ضمن خنثی‌سازی طراحی‌های دشمن، «ایمان و امید» جامعه را تقویت کنند.
دکتر رئیسی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر پیگیری تحقق «حمایت از رشد و رونق تولید»، دستگاه‌های مسئول را به ارتباط منظم با تولیدکنندگان و اتحادیه‌ها و تشکل‌های صنفی، برای اطلاع از نیازهای آنان و انجام اقدامات لازم برای رفع آنها توصیه کرد.
توصیه دیگر رئیس جمهور به مسئولان این بود که سیاست‌های تولید را به‌گونه‌ای تنظیم کنند که هم از «تولیدکنندگان» حمایت مناسب به‌عمل آید و هم به «مصرف‌کنندگان» احجافی روا داشته نشود.
رئیس جمهور در ابتدای سخنان خود با اشاره به نامگذاری 18 مرداد به نام «بزرگداشت شهدای مدافع حرم» با گرامیداشت یاد و نام همه شهدا و به‌ویژه شهدای حریم و حرم، گفت: یکی از راه‌های اصلی حفظ حرمت خون شهدا رسیدگی به امور مردم است. مسئولان باید همواره در راستای «ستاندن داد و خواسته‌های مردم» و «بر محور انصاف» عمل کنند و خود را در مقابل خدا و مردم پاسخگو بدانند.